zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Trzemeszno
2:1
Klub Sportowy 1920 Mosina
Płomień Przyprostynia
0:3
Iskra Szydłowo
Wełna Skoki
3:2
1922 Lechia Kostrzyn
Mieszko Gniezno
1:6
Lubuszanin Trzcianka
Warta Międzychód
2:0
GKS Dopiewo
Sparta Oborniki
4:1
Huragan Pobiedziska
Sparta Szamotuły
1:3
Grom Plewiska
Pelikan Niechanowo
9:0
Leśnik Margonin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Pobiedziska
1:1
Płomień Przyprostynia
1922 Lechia Kostrzyn
3:1
Warta Międzychód
Zjednoczeni Trzemeszno
1:1
Wełna Skoki
Iskra Szydłowo
1:1
Pelikan Niechanowo
Klub Sportowy 1920 Mosina
0:4
Lubuszanin Trzcianka
Leśnik Margonin
0:5
Mieszko Gniezno
GKS Dopiewo
4:2
Sparta Szamotuły
Grom Plewiska
2:3
Sparta Oborniki
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Klub Sportowy 1920 Mosina
4:5
Wełna Skoki
Mieszko Gniezno
3:1
Iskra Szydłowo
Warta Międzychód
2:2
Zjednoczeni Trzemeszno
Sparta Oborniki
2:2
GKS Dopiewo
Sparta Szamotuły
2:4
1922 Lechia Kostrzyn
Pelikan Niechanowo
2:1
Huragan Pobiedziska
Lubuszanin Trzcianka
11:2
Leśnik Margonin
Płomień Przyprostynia
4:4
Grom Plewiska
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Pobiedziska
0:1
Mieszko Gniezno
Zjednoczeni Trzemeszno
4:1
Sparta Szamotuły
Iskra Szydłowo
1:3
Lubuszanin Trzcianka
1922 Lechia Kostrzyn
3:6
Sparta Oborniki
Wełna Skoki
2:0
Warta Międzychód
GKS Dopiewo
6:0
Płomień Przyprostynia
Klub Sportowy 1920 Mosina
0:0
Leśnik Margonin
Pelikan Niechanowo
4:1
Grom Plewiska
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Lubuszanin Trzcianka
0:2
Huragan Pobiedziska
Płomień Przyprostynia
1:3
1922 Lechia Kostrzyn
Wełna Skoki
6:2
Sparta Szamotuły
Warta Międzychód
1:1
Klub Sportowy 1920 Mosina
Sparta Oborniki
4:1
Zjednoczeni Trzemeszno
Pelikan Niechanowo
3:0
GKS Dopiewo
Leśnik Margonin
0:3
Iskra Szydłowo
Mieszko Gniezno
0:1
Grom Plewiska
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Trzemeszno
1:1
Płomień Przyprostynia
1922 Lechia Kostrzyn
0:0
Pelikan Niechanowo
Klub Sportowy 1920 Mosina
1:4
Iskra Szydłowo
Wełna Skoki
2:0
Sparta Oborniki
Warta Międzychód
2:1
Sparta Szamotuły
GKS Dopiewo
4:0
Mieszko Gniezno
Grom Plewiska
0:4
Lubuszanin Trzcianka
Huragan Pobiedziska
4:0
Leśnik Margonin
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Szydłowo
1:1
Huragan Pobiedziska
Lubuszanin Trzcianka
1:0
GKS Dopiewo
Płomień Przyprostynia
1:2
Wełna Skoki
Mieszko Gniezno
3:0
1922 Lechia Kostrzyn
Sparta Oborniki
1:2
Warta Międzychód
Sparta Szamotuły
1:1
Klub Sportowy 1920 Mosina
Pelikan Niechanowo
4:2
Zjednoczeni Trzemeszno
Leśnik Margonin
2:4
Grom Plewiska
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Trzemeszno
2:1
Mieszko Gniezno
1922 Lechia Kostrzyn
1:4
Lubuszanin Trzcianka
Klub Sportowy 1920 Mosina
0:0
Huragan Pobiedziska
Wełna Skoki
0:0
Pelikan Niechanowo
Warta Międzychód
3:0
Płomień Przyprostynia
Sparta Szamotuły
0:0
Sparta Oborniki
GKS Dopiewo
9:1
Leśnik Margonin
Grom Plewiska
0:1
Iskra Szydłowo
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Lubuszanin Trzcianka
2:3
Zjednoczeni Trzemeszno
Iskra Szydłowo
1:1
GKS Dopiewo
Leśnik Margonin
0:5
1922 Lechia Kostrzyn
Mieszko Gniezno
0:6
Wełna Skoki
Sparta Oborniki
1:1
Klub Sportowy 1920 Mosina
Huragan Pobiedziska
0:0
Grom Plewiska
Pelikan Niechanowo
0:1
Warta Międzychód
Płomień Przyprostynia
7:1
Sparta Szamotuły
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Klub Sportowy 1920 Mosina
0:3
Grom Plewiska
Zjednoczeni Trzemeszno
4:0
Leśnik Margonin
1922 Lechia Kostrzyn
1:1
Iskra Szydłowo
Warta Międzychód
8:4
Mieszko Gniezno
Sparta Oborniki
1:1
Płomień Przyprostynia
Sparta Szamotuły
0:1
Pelikan Niechanowo
GKS Dopiewo
1:0
Huragan Pobiedziska
Wełna Skoki
1:5
Lubuszanin Trzcianka
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Szydłowo
0:2
Zjednoczeni Trzemeszno
Lubuszanin Trzcianka
1:2
Warta Międzychód
Leśnik Margonin
0:3
Wełna Skoki
Mieszko Gniezno
1:0
Sparta Szamotuły
Grom Plewiska
1:2
GKS Dopiewo
Huragan Pobiedziska
0:1
1922 Lechia Kostrzyn
Płomień Przyprostynia
4:0
Klub Sportowy 1920 Mosina
Pelikan Niechanowo
2:0
Sparta Oborniki
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
1922 Lechia Kostrzyn
3:2
Grom Plewiska
Klub Sportowy 1920 Mosina
0:3
GKS Dopiewo
Zjednoczeni Trzemeszno
6:1
Huragan Pobiedziska
Warta Międzychód
5:0
Leśnik Margonin
Sparta Oborniki
2:0
Mieszko Gniezno
Sparta Szamotuły
0:3
Lubuszanin Trzcianka
Płomień Przyprostynia
0:2
Pelikan Niechanowo
Wełna Skoki
4:1
Iskra Szydłowo
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Pobiedziska
2:2
Wełna Skoki
Iskra Szydłowo
0:2
Warta Międzychód
Lubuszanin Trzcianka
4:3
Sparta Oborniki
Leśnik Margonin
3:1
Sparta Szamotuły
Mieszko Gniezno
0:2
Płomień Przyprostynia
GKS Dopiewo
5:0
1922 Lechia Kostrzyn
Grom Plewiska
2:2
Zjednoczeni Trzemeszno
Pelikan Niechanowo
5:1
Klub Sportowy 1920 Mosina
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Trzemeszno
0:0
GKS Dopiewo
Klub Sportowy 1920 Mosina
0:2
1922 Lechia Kostrzyn
Wełna Skoki
4:1
Grom Plewiska
Warta Międzychód
6:2
Huragan Pobiedziska
Sparta Oborniki
5:0
Leśnik Margonin
Sparta Szamotuły
1:2
Iskra Szydłowo
Pelikan Niechanowo
2:0
Mieszko Gniezno
Płomień Przyprostynia
0:2
Lubuszanin Trzcianka
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Pobiedziska
3:1
Sparta Szamotuły
1922 Lechia Kostrzyn
1:7
Zjednoczeni Trzemeszno
Leśnik Margonin
7:4
Płomień Przyprostynia
Grom Plewiska
3:2
Warta Międzychód
Iskra Szydłowo
1:0
Sparta Oborniki
Lubuszanin Trzcianka
0:1
Pelikan Niechanowo
Mieszko Gniezno
1:2
Klub Sportowy 1920 Mosina
GKS Dopiewo
4:3
Wełna Skoki
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
1922 Lechia Kostrzyn
4:2
Wełna Skoki
Lubuszanin Trzcianka
1:0
Mieszko Gniezno
Klub Sportowy 1920 Mosina
0:4
Zjednoczeni Trzemeszno
Leśnik Margonin
2:1
Pelikan Niechanowo
GKS Dopiewo
2:0
Warta Międzychód
Grom Plewiska
2:1
Sparta Szamotuły
Iskra Szydłowo
5:1
Płomień Przyprostynia
Huragan Pobiedziska
1:4
Sparta Oborniki
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Lubuszanin Trzcianka
1:0
Klub Sportowy 1920 Mosina
Mieszko Gniezno
0:0
Leśnik Margonin
Sparta Oborniki
0:1
Grom Plewiska
Warta Międzychód
4:1
1922 Lechia Kostrzyn
Sparta Szamotuły
1:3
GKS Dopiewo
Płomień Przyprostynia
1:2
Huragan Pobiedziska
Wełna Skoki
1:4
Zjednoczeni Trzemeszno
Pelikan Niechanowo
6:1
Iskra Szydłowo
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Trzemeszno
3:1
Warta Międzychód
Iskra Szydłowo
1:1
Mieszko Gniezno
Leśnik Margonin
1:4
Lubuszanin Trzcianka
GKS Dopiewo
3:2
Sparta Oborniki
Grom Plewiska
4:1
Płomień Przyprostynia
Huragan Pobiedziska
1:5
Pelikan Niechanowo
Wełna Skoki
2:1
Klub Sportowy 1920 Mosina
1922 Lechia Kostrzyn
2:1
Sparta Szamotuły
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Leśnik Margonin
0:0
Klub Sportowy 1920 Mosina
Lubuszanin Trzcianka
0:1
Iskra Szydłowo
Sparta Oborniki
3:4
1922 Lechia Kostrzyn
Sparta Szamotuły
2:2
Zjednoczeni Trzemeszno
Płomień Przyprostynia
1:1
GKS Dopiewo
Mieszko Gniezno
0:1
Huragan Pobiedziska
Grom Plewiska
2:1
Pelikan Niechanowo
Warta Międzychód
1:2
Wełna Skoki
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Trzemeszno
1:2
Sparta Oborniki
Klub Sportowy 1920 Mosina
1:3
Warta Międzychód
Iskra Szydłowo
2:0
Leśnik Margonin
Grom Plewiska
2:1
Mieszko Gniezno
Sparta Szamotuły
3:2
Wełna Skoki
1922 Lechia Kostrzyn
4:4
Płomień Przyprostynia
Huragan Pobiedziska
0:3
Lubuszanin Trzcianka
GKS Dopiewo
2:3
Pelikan Niechanowo
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Lubuszanin Trzcianka
0:1
Grom Plewiska
Sparta Szamotuły
1:1
Warta Międzychód
Iskra Szydłowo
3:1
Klub Sportowy 1920 Mosina
Leśnik Margonin
2:2
Huragan Pobiedziska
Sparta Oborniki
6:1
Wełna Skoki
Mieszko Gniezno
2:1
GKS Dopiewo
Pelikan Niechanowo
2:0
1922 Lechia Kostrzyn
Płomień Przyprostynia
0:3
Zjednoczeni Trzemeszno
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Klub Sportowy 1920 Mosina
0:1
Sparta Szamotuły
Zjednoczeni Trzemeszno
3:1
Pelikan Niechanowo
GKS Dopiewo
2:1
Lubuszanin Trzcianka
Warta Międzychód
0:0
Sparta Oborniki
Grom Plewiska
4:0
Leśnik Margonin
1922 Lechia Kostrzyn
0:1
Mieszko Gniezno
Huragan Pobiedziska
2:1
Iskra Szydłowo
Wełna Skoki
2:2
Płomień Przyprostynia
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Leśnik Margonin
0:5
GKS Dopiewo
Mieszko Gniezno
1:2
Zjednoczeni Trzemeszno
Iskra Szydłowo
1:0
Grom Plewiska
Lubuszanin Trzcianka
1:1
1922 Lechia Kostrzyn
Sparta Oborniki
2:0
Sparta Szamotuły
Płomień Przyprostynia
4:0
Warta Międzychód
Pelikan Niechanowo
3:0
Wełna Skoki
Huragan Pobiedziska
0:0
Klub Sportowy 1920 Mosina
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
1922 Lechia Kostrzyn
7:2
Leśnik Margonin
Klub Sportowy 1920 Mosina
0:1
Sparta Oborniki
Zjednoczeni Trzemeszno
0:1
Lubuszanin Trzcianka
GKS Dopiewo
2:2
Iskra Szydłowo
Warta Międzychód
1:2
Pelikan Niechanowo
Grom Plewiska
2:1
Huragan Pobiedziska
Sparta Szamotuły
3:5
Płomień Przyprostynia
Wełna Skoki
1:2
Mieszko Gniezno
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Szydłowo
3:2
1922 Lechia Kostrzyn
Lubuszanin Trzcianka
2:2
Wełna Skoki
Leśnik Margonin
3:2
Zjednoczeni Trzemeszno
Płomień Przyprostynia
1:0
Sparta Oborniki
Mieszko Gniezno
1:0
Warta Międzychód
Grom Plewiska
3:0
Klub Sportowy 1920 Mosina
Huragan Pobiedziska
1:0
GKS Dopiewo
Pelikan Niechanowo
5:1
Sparta Szamotuły
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
1922 Lechia Kostrzyn
1:0
Huragan Pobiedziska
Zjednoczeni Trzemeszno
0:5
Iskra Szydłowo
Warta Międzychód
1:1
Lubuszanin Trzcianka
Sparta Oborniki
1:5
Pelikan Niechanowo
GKS Dopiewo
2:0
Grom Plewiska
Sparta Szamotuły
2:2
Mieszko Gniezno
Klub Sportowy 1920 Mosina
2:1
Płomień Przyprostynia
Wełna Skoki
6:2
Leśnik Margonin
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Szydłowo
2:1
Wełna Skoki
Lubuszanin Trzcianka
4:0
Sparta Szamotuły
Leśnik Margonin
4:9
Warta Międzychód
Mieszko Gniezno
2:0
Sparta Oborniki
GKS Dopiewo
4:1
Klub Sportowy 1920 Mosina
Grom Plewiska
2:1
1922 Lechia Kostrzyn
Huragan Pobiedziska
0:0
Zjednoczeni Trzemeszno
Pelikan Niechanowo
3:2
Płomień Przyprostynia
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
1922 Lechia Kostrzyn
2:5
GKS Dopiewo
Klub Sportowy 1920 Mosina
0:3
Pelikan Niechanowo
Wełna Skoki
2:3
Huragan Pobiedziska
Zjednoczeni Trzemeszno
2:1
Grom Plewiska
Płomień Przyprostynia
1:2
Mieszko Gniezno
Warta Międzychód
1:4
Iskra Szydłowo
Sparta Oborniki
0:2
Lubuszanin Trzcianka
Sparta Szamotuły
0:3*
Leśnik Margonin
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Lubuszanin Trzcianka
3:0
Płomień Przyprostynia
Huragan Pobiedziska
0:2
Warta Międzychód
Iskra Szydłowo
3:0*
Sparta Szamotuły
1922 Lechia Kostrzyn
2:0
Klub Sportowy 1920 Mosina
Leśnik Margonin
2:1
Sparta Oborniki
Mieszko Gniezno
1:4
Pelikan Niechanowo
GKS Dopiewo
0:3*
Zjednoczeni Trzemeszno
Grom Plewiska
4:1
Wełna Skoki
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Zjednoczeni Trzemeszno
6:0
1922 Lechia Kostrzyn
Płomień Przyprostynia
8:2
Leśnik Margonin
Klub Sportowy 1920 Mosina
0:1
Mieszko Gniezno
Wełna Skoki
2:0
GKS Dopiewo
Warta Międzychód
0:2
Grom Plewiska
Sparta Oborniki
2:2
Iskra Szydłowo
Sparta Szamotuły
7:2
Huragan Pobiedziska
Pelikan Niechanowo
4:3
Lubuszanin Trzcianka
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij