zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Pniewy
5:1
Jadwiżański KS Poznań
UKS Orlik Mosina
1:4
Grom Plewiska
Obra Zbąszyń
5:3
AF Orły Komorniki
UKS Concord Murowana Goślina
0:4
Huragan Pobiedziska
Red Box Poznań
2:2
Koziołek Poznań
Skra Wielkopolska Otusz
2:5
Korona Zakrzewo
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Pobiedziska
0:1
Sokół Pniewy
Korona Zakrzewo
3:2
Red Box Poznań
UKS Orlik Mosina
1:8
UKS Concord Murowana Goślina
Grom Plewiska
4:1
Obra Zbąszyń
Koziołek Poznań
2:1
AF Orły Komorniki
Skra Wielkopolska Otusz
4:4
Jadwiżański KS Poznań
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
AF Orły Komorniki
2:1
Korona Zakrzewo
Obra Zbąszyń
0:3
Koziołek Poznań
Skra Wielkopolska Otusz
1:3
Huragan Pobiedziska
Sokół Pniewy
3:0
UKS Orlik Mosina
UKS Concord Murowana Goślina
1:4
Grom Plewiska
Red Box Poznań
2:0
Jadwiżański KS Poznań
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Plewiska
0:1
Koziołek Poznań
Huragan Pobiedziska
4:0
Red Box Poznań
UKS Orlik Mosina
4:4
Skra Wielkopolska Otusz
UKS Concord Murowana Goślina
1:1
Sokół Pniewy
Korona Zakrzewo
3:0
Obra Zbąszyń
Jadwiżański KS Poznań
1:1
AF Orły Komorniki
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
AF Orły Komorniki
1:4
Huragan Pobiedziska
Skra Wielkopolska Otusz
3:1
UKS Concord Murowana Goślina
Red Box Poznań
0:2
UKS Orlik Mosina
Sokół Pniewy
5:0
Grom Plewiska
Koziołek Poznań
3:0
Korona Zakrzewo
Obra Zbąszyń
3:0*
Jadwiżański KS Poznań
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Pobiedziska
3:1
Obra Zbąszyń
Grom Plewiska
3:1
Korona Zakrzewo
UKS Orlik Mosina
0:3
AF Orły Komorniki
Sokół Pniewy
5:1
Skra Wielkopolska Otusz
UKS Concord Murowana Goślina
4:1
Red Box Poznań
Jadwiżański KS Poznań
0:8
Koziołek Poznań
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
AF Orły Komorniki
6:0
UKS Concord Murowana Goślina
Korona Zakrzewo
2:1
Jadwiżański KS Poznań
Obra Zbąszyń
6:0
UKS Orlik Mosina
Skra Wielkopolska Otusz
4:0
Grom Plewiska
Red Box Poznań
1:1
Sokół Pniewy
Koziołek Poznań
0:1
Huragan Pobiedziska
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Pobiedziska
0:2
Korona Zakrzewo
Grom Plewiska
- : -
Jadwiżański KS Poznań
UKS Orlik Mosina
4:9
Koziołek Poznań
Skra Wielkopolska Otusz
6:0
Red Box Poznań
Sokół Pniewy
2:0
AF Orły Komorniki
UKS Concord Murowana Goślina
0:3*
Obra Zbąszyń
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
AF Orły Komorniki
1:4
Skra Wielkopolska Otusz
Red Box Poznań
1:1
Grom Plewiska
Korona Zakrzewo
1:2
UKS Orlik Mosina
Obra Zbąszyń
1:4
Sokół Pniewy
Koziołek Poznań
4:5
UKS Concord Murowana Goślina
Jadwiżański KS Poznań
0:3
Huragan Pobiedziska
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Plewiska
0:1
Huragan Pobiedziska
UKS Orlik Mosina
7:2
Jadwiżański KS Poznań
UKS Concord Murowana Goślina
4:1
Korona Zakrzewo
Skra Wielkopolska Otusz
1:2
Obra Zbąszyń
Red Box Poznań
0:4
AF Orły Komorniki
Sokół Pniewy
0:3
Koziołek Poznań
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
AF Orły Komorniki
1:3
Grom Plewiska
Obra Zbąszyń
3:1
Red Box Poznań
Huragan Pobiedziska
3:2
UKS Orlik Mosina
Korona Zakrzewo
1:1
Sokół Pniewy
Koziołek Poznań
2:0
Skra Wielkopolska Otusz
Jadwiżański KS Poznań
1:4
UKS Concord Murowana Goślina
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij