zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Poznań
6:1
Błękitni Owińska
Unia Swarzędz
2:1
APD Poznań - Akademia Piłkarska Dębiec
Nielba Wągrowiec
2:0
NAP Nowy Tomyśl
Polonia Środa Wielkopolska
4:0
Mieszko Gniezno
SPN Szamotuły
0:5
Lech Poznań
UKS AP Reissa I Poznań
0:1
AP Reissa Poznań
Warta Międzychód
1:0
Wiara Lecha Poznań
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Lech Poznań
3:1
Polonia Środa Wielkopolska
Mieszko Gniezno
4:1
Nielba Wągrowiec
AP Reissa Poznań
3:0
SPN Szamotuły
Błękitni Owińska
2:5
Unia Swarzędz
Wiara Lecha Poznań
1:4
Warta Poznań
Warta Międzychód
1:2
NAP Nowy Tomyśl
APD Poznań - Akademia Piłkarska Dębiec
0:6
UKS AP Reissa I Poznań
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Swarzędz
9:0
Wiara Lecha Poznań
Nielba Wągrowiec
0:0
Lech Poznań
Polonia Środa Wielkopolska
2:3
AP Reissa Poznań
NAP Nowy Tomyśl
1:4
Mieszko Gniezno
UKS AP Reissa I Poznań
8:1
Błękitni Owińska
Warta Międzychód
1:9
Warta Poznań
APD Poznań - Akademia Piłkarska Dębiec
0:0
SPN Szamotuły
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Reissa Poznań
1:0
Nielba Wągrowiec
Błękitni Owińska
1:0
SPN Szamotuły
NAP Nowy Tomyśl
1:6
Lech Poznań
Warta Poznań
9:3
Unia Swarzędz
APD Poznań - Akademia Piłkarska Dębiec
2:2
Polonia Środa Wielkopolska
Wiara Lecha Poznań
1:4
UKS AP Reissa I Poznań
Warta Międzychód
3:2
Mieszko Gniezno
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Mieszko Gniezno
2:1
Lech Poznań
Nielba Wągrowiec
5:0
APD Poznań - Akademia Piłkarska Dębiec
Polonia Środa Wielkopolska
2:1
Błękitni Owińska
SPN Szamotuły
3:0
Wiara Lecha Poznań
NAP Nowy Tomyśl
0:0
AP Reissa Poznań
UKS AP Reissa I Poznań
1:3
Warta Poznań
Warta Międzychód
1:1
Unia Swarzędz
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Poznań
11:0
SPN Szamotuły
Unia Swarzędz
5:2
UKS AP Reissa I Poznań
AP Reissa Poznań
2:0
Mieszko Gniezno
Błękitni Owińska
1:5
Nielba Wągrowiec
Warta Międzychód
0:5
Lech Poznań
APD Poznań - Akademia Piłkarska Dębiec
2:2
NAP Nowy Tomyśl
Wiara Lecha Poznań
0:4
Polonia Środa Wielkopolska
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Lech Poznań
0:4
AP Reissa Poznań
Mieszko Gniezno
5:2
APD Poznań - Akademia Piłkarska Dębiec
Unia Swarzędz
2:3
SPN Szamotuły
Nielba Wągrowiec
3:0
Wiara Lecha Poznań
Polonia Środa Wielkopolska
1:10
Warta Poznań
NAP Nowy Tomyśl
0:0
Błękitni Owińska
UKS AP Reissa I Poznań
2:1
Warta Międzychód
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Poznań
1:2
Nielba Wągrowiec
Unia Swarzędz
3:2
Polonia Środa Wielkopolska
Błękitni Owińska
4:2
Mieszko Gniezno
NAP Nowy Tomyśl
0:0
Wiara Lecha Poznań
UKS AP Reissa I Poznań
2:0
SPN Szamotuły
Warta Międzychód
0:4
AP Reissa Poznań
APD Poznań - Akademia Piłkarska Dębiec
0:6
Lech Poznań
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Lech Poznań
8:0
Błękitni Owińska
Mieszko Gniezno
7:0
Wiara Lecha Poznań
Nielba Wągrowiec
1:0
Unia Swarzędz
AP Reissa Poznań
3:1
APD Poznań - Akademia Piłkarska Dębiec
Polonia Środa Wielkopolska
1:2
UKS AP Reissa I Poznań
SPN Szamotuły
2:2
Warta Międzychód
NAP Nowy Tomyśl
0:4
Warta Poznań
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Lech Poznań
3:0
Wiara Lecha Poznań
Warta Poznań
6:0
Mieszko Gniezno
Unia Swarzędz
2:1
NAP Nowy Tomyśl
SPN Szamotuły
2:2
Polonia Środa Wielkopolska
Błękitni Owińska
2:2
AP Reissa Poznań
UKS AP Reissa I Poznań
0:0
Nielba Wągrowiec
Warta Międzychód
6:0
APD Poznań - Akademia Piłkarska Dębiec
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Lech Poznań
0:2
Warta Poznań
Mieszko Gniezno
0:5
Unia Swarzędz
Nielba Wągrowiec
0:0
SPN Szamotuły
AP Reissa Poznań
10:0
Wiara Lecha Poznań
Polonia Środa Wielkopolska
5:0
Warta Międzychód
NAP Nowy Tomyśl
0:6
UKS AP Reissa I Poznań
APD Poznań - Akademia Piłkarska Dębiec
0:2
Błękitni Owińska
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiara Lecha Poznań
0:1
APD Poznań - Akademia Piłkarska Dębiec
Warta Poznań
5:2
AP Reissa Poznań
Unia Swarzędz
1:2
Lech Poznań
Polonia Środa Wielkopolska
5:2
Nielba Wągrowiec
SPN Szamotuły
0:0
NAP Nowy Tomyśl
UKS AP Reissa I Poznań
3:1
Mieszko Gniezno
Warta Międzychód
1:3
Błękitni Owińska
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Lech Poznań
2:3
UKS AP Reissa I Poznań
Mieszko Gniezno
2:2
SPN Szamotuły
Nielba Wągrowiec
1:2
Warta Międzychód
AP Reissa Poznań
4:1
Unia Swarzędz
Błękitni Owińska
2:1
Wiara Lecha Poznań
NAP Nowy Tomyśl
0:4
Polonia Środa Wielkopolska
APD Poznań - Akademia Piłkarska Dębiec
2:5
Warta Poznań
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Lech Poznań
3:0
SPN Szamotuły
Mieszko Gniezno
1:1
Polonia Środa Wielkopolska
AP Reissa Poznań
1:0
UKS AP Reissa I Poznań
Błękitni Owińska
0:2
Warta Poznań
NAP Nowy Tomyśl
1:3
Nielba Wągrowiec
Wiara Lecha Poznań
0:3
Warta Międzychód
APD Poznań - Akademia Piłkarska Dębiec
2:1
Unia Swarzędz
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Swarzędz
3:5
Błękitni Owińska
Polonia Środa Wielkopolska
0:5
Lech Poznań
SPN Szamotuły
0:2
AP Reissa Poznań
NAP Nowy Tomyśl
4:2
Warta Międzychód
Warta Poznań
3:0
Wiara Lecha Poznań
Nielba Wągrowiec
5:1
Mieszko Gniezno
UKS AP Reissa I Poznań
4:0
APD Poznań - Akademia Piłkarska Dębiec
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Poznań
16:1
Warta Międzychód
Błękitni Owińska
4:2
UKS AP Reissa I Poznań
Wiara Lecha Poznań
0:3
Unia Swarzędz
Lech Poznań
2:1
Nielba Wągrowiec
Mieszko Gniezno
3:0
NAP Nowy Tomyśl
AP Reissa Poznań
3:0
Polonia Środa Wielkopolska
SPN Szamotuły
4:1
APD Poznań - Akademia Piłkarska Dębiec
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Lech Poznań
9:0
NAP Nowy Tomyśl
Nielba Wągrowiec
0:3
AP Reissa Poznań
Mieszko Gniezno
6:0
Warta Międzychód
Unia Swarzędz
3:12
Warta Poznań
Polonia Środa Wielkopolska
1:5
APD Poznań - Akademia Piłkarska Dębiec
SPN Szamotuły
2:0
Błękitni Owińska
UKS AP Reissa I Poznań
3:0
Wiara Lecha Poznań
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Poznań
3:2
UKS AP Reissa I Poznań
Błękitni Owińska
3:0
Polonia Środa Wielkopolska
Wiara Lecha Poznań
0:3
SPN Szamotuły
Warta Międzychód
1:3
Unia Swarzędz
Lech Poznań
5:0
Mieszko Gniezno
AP Reissa Poznań
7:0
NAP Nowy Tomyśl
APD Poznań - Akademia Piłkarska Dębiec
1:1
Nielba Wągrowiec
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Lech Poznań
5:0
Warta Międzychód
Mieszko Gniezno
0:3
AP Reissa Poznań
Nielba Wągrowiec
2:0
Błękitni Owińska
Polonia Środa Wielkopolska
3:0
Wiara Lecha Poznań
SPN Szamotuły
0:8
Warta Poznań
NAP Nowy Tomyśl
1:3
APD Poznań - Akademia Piłkarska Dębiec
UKS AP Reissa I Poznań
2:2
Unia Swarzędz
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Poznań
6:0
Polonia Środa Wielkopolska
AP Reissa Poznań
0:2
Lech Poznań
SPN Szamotuły
0:2
Unia Swarzędz
Błękitni Owińska
4:0
NAP Nowy Tomyśl
Wiara Lecha Poznań
0:3
Nielba Wągrowiec
Warta Międzychód
0:3
UKS AP Reissa I Poznań
APD Poznań - Akademia Piłkarska Dębiec
2:5
Mieszko Gniezno
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Nielba Wągrowiec
0:7
Warta Poznań
AP Reissa Poznań
4:2
Warta Międzychód
Polonia Środa Wielkopolska
7:0
Unia Swarzędz
SPN Szamotuły
1:2
UKS AP Reissa I Poznań
Wiara Lecha Poznań
0:3
NAP Nowy Tomyśl
Lech Poznań
9:2
APD Poznań - Akademia Piłkarska Dębiec
Mieszko Gniezno
4:2
Błękitni Owińska
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Poznań
5:0
NAP Nowy Tomyśl
Unia Swarzędz
3:3
Nielba Wągrowiec
Błękitni Owińska
2:3
Lech Poznań
UKS AP Reissa I Poznań
3:5
Polonia Środa Wielkopolska
Warta Międzychód
4:1
SPN Szamotuły
Mieszko Gniezno
3:0
Wiara Lecha Poznań
APD Poznań - Akademia Piłkarska Dębiec
1:3
AP Reissa Poznań
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Lech Poznań
3:0
Wiara Lecha Poznań
Nielba Wągrowiec
0:5
UKS AP Reissa I Poznań
AP Reissa Poznań
5:1
Błękitni Owińska
Polonia Środa Wielkopolska
4:1
SPN Szamotuły
NAP Nowy Tomyśl
2:1
Unia Swarzędz
Mieszko Gniezno
1:8
Warta Poznań
APD Poznań - Akademia Piłkarska Dębiec
1:4
Warta Międzychód
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Poznań
4:0
Lech Poznań
SPN Szamotuły
3:1
Nielba Wągrowiec
UKS AP Reissa I Poznań
3:0
NAP Nowy Tomyśl
Wiara Lecha Poznań
0:3
AP Reissa Poznań
Warta Międzychód
1:8
Polonia Środa Wielkopolska
Unia Swarzędz
1:1
Mieszko Gniezno
Błękitni Owińska
4:2
APD Poznań - Akademia Piłkarska Dębiec
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Lech Poznań
7:2
Unia Swarzędz
Mieszko Gniezno
2:1
UKS AP Reissa I Poznań
Nielba Wągrowiec
1:1
Polonia Środa Wielkopolska
AP Reissa Poznań
5:2
Warta Poznań
Błękitni Owińska
4:0
Warta Międzychód
NAP Nowy Tomyśl
1:2
SPN Szamotuły
APD Poznań - Akademia Piłkarska Dębiec
3:0*
Wiara Lecha Poznań
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Swarzędz
4:2
AP Reissa Poznań
Polonia Środa Wielkopolska
9:0
NAP Nowy Tomyśl
UKS AP Reissa I Poznań
1:2
Lech Poznań
Warta Międzychód
1:2
Nielba Wągrowiec
Warta Poznań
6:1
APD Poznań - Akademia Piłkarska Dębiec
SPN Szamotuły
1:2
Mieszko Gniezno
Wiara Lecha Poznań
0:3
Błękitni Owińska
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij