zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Nałęcz Ostroróg
3:3
Czarni II Wróblewo
Orzeł Łowyń
0:2
Huragan Michorzewo
Skra Wielkopolska Otusz
1:0
Grom Zębowo
ZENIT WYTOMYŚL
Pauza
BŁYSKAWICA PAKOSŁAW
2:3
Warta Wartosław
Orły Plewiska
0:5
KS Sękowo
SPARTA BROD
0:5
Lech-Koagra Podrzewie
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Sękowo
8:0
SPARTA BROD
Lech-Koagra Podrzewie
Pauza
ZENIT WYTOMYŚL
1:1
Warta Wartosław
Grom Zębowo
1:4
Orzeł Łowyń
BŁYSKAWICA PAKOSŁAW
3:3
Nałęcz Ostroróg
Huragan Michorzewo
6:0
Orły Plewiska
Czarni II Wróblewo
6:5
Skra Wielkopolska Otusz
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Wartosław
Pauza
Nałęcz Ostroróg
1:6
ZENIT WYTOMYŚL
Orzeł Łowyń
2:0
Czarni II Wróblewo
Lech-Koagra Podrzewie
2:5
KS Sękowo
BŁYSKAWICA PAKOSŁAW
2:6
Skra Wielkopolska Otusz
Orły Plewiska
0:5
Grom Zębowo
SPARTA BROD
0:5
Huragan Michorzewo
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Wartosław
2:0
Nałęcz Ostroróg
KS Sękowo
Pauza
ZENIT WYTOMYŚL
4:0
Skra Wielkopolska Otusz
Grom Zębowo
2:2
SPARTA BROD
BŁYSKAWICA PAKOSŁAW
3:4
Orzeł Łowyń
Huragan Michorzewo
2:1
Lech-Koagra Podrzewie
Czarni II Wróblewo
4:0
Orły Plewiska
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Sękowo
1:1
Huragan Michorzewo
Nałęcz Ostroróg
Pauza
Orzeł Łowyń
3:1
ZENIT WYTOMYŚL
Skra Wielkopolska Otusz
0:3
Warta Wartosław
Lech-Koagra Podrzewie
9:0
Grom Zębowo
Orły Plewiska
2:1
BŁYSKAWICA PAKOSŁAW
SPARTA BROD
4:5
Czarni II Wróblewo
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Wartosław
2:1
Orzeł Łowyń
Nałęcz Ostroróg
4:1
Skra Wielkopolska Otusz
ZENIT WYTOMYŚL
3:1
Orły Plewiska
Grom Zębowo
2:4
KS Sękowo
SPARTA BROD
3:2
BŁYSKAWICA PAKOSŁAW
Huragan Michorzewo
Pauza
Czarni II Wróblewo
2:2
Lech-Koagra Podrzewie
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Sękowo
3:2
Czarni II Wróblewo
Orzeł Łowyń
4:4
Nałęcz Ostroróg
Skra Wielkopolska Otusz
Pauza
Lech-Koagra Podrzewie
8:2
BŁYSKAWICA PAKOSŁAW
Orły Plewiska
1:3
Warta Wartosław
SPARTA BROD
2:2
ZENIT WYTOMYŚL
Huragan Michorzewo
1:0
Grom Zębowo
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Wartosław
6:1
SPARTA BROD
KS Sękowo
6:2
BŁYSKAWICA PAKOSŁAW
Nałęcz Ostroróg
4:1
Orły Plewiska
Skra Wielkopolska Otusz
2:1
Orzeł Łowyń
ZENIT WYTOMYŚL
3:1
Lech-Koagra Podrzewie
Grom Zębowo
Pauza
Czarni II Wróblewo
2:2
Huragan Michorzewo
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Sękowo
3:2
ZENIT WYTOMYŚL
Orzeł Łowyń
Pauza
Lech-Koagra Podrzewie
3:1
Warta Wartosław
Grom Zębowo
1:6
Czarni II Wróblewo
Orły Plewiska
1:8
Skra Wielkopolska Otusz
SPARTA BROD
1:2
Nałęcz Ostroróg
Huragan Michorzewo
7:2
BŁYSKAWICA PAKOSŁAW
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Wróblewo
Pauza
Warta Wartosław
3:2
KS Sękowo
Nałęcz Ostroróg
4:2
Lech-Koagra Podrzewie
Orzeł Łowyń
4:2
Orły Plewiska
Skra Wielkopolska Otusz
5:2
SPARTA BROD
ZENIT WYTOMYŚL
2:2
Huragan Michorzewo
Grom Zębowo
2:4
BŁYSKAWICA PAKOSŁAW
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Sękowo
1:2
Nałęcz Ostroróg
Lech-Koagra Podrzewie
2:1
Skra Wielkopolska Otusz
Grom Zębowo
1:7
ZENIT WYTOMYŚL
Orły Plewiska
Pauza
SPARTA BROD
1:1
Orzeł Łowyń
Huragan Michorzewo
2:0
Warta Wartosław
Czarni II Wróblewo
3:4
BŁYSKAWICA PAKOSŁAW
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Wartosław
10:0
Grom Zębowo
Nałęcz Ostroróg
3:2
Huragan Michorzewo
Orzeł Łowyń
0:3
Lech-Koagra Podrzewie
Skra Wielkopolska Otusz
4:0
KS Sękowo
ZENIT WYTOMYŚL
2:3
Czarni II Wróblewo
BŁYSKAWICA PAKOSŁAW
Pauza
Orły Plewiska
1:0
SPARTA BROD
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Wartosław
6:3
Czarni II Wróblewo
KS Sękowo
3:1
Orzeł Łowyń
Lech-Koagra Podrzewie
4:3
Orły Plewiska
ZENIT WYTOMYŚL
3:2
BŁYSKAWICA PAKOSŁAW
Grom Zębowo
1:3
Nałęcz Ostroróg
SPARTA BROD
Pauza
Huragan Michorzewo
2:0
Skra Wielkopolska Otusz
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Wartosław
11:2
BŁYSKAWICA PAKOSŁAW
KS Sękowo
13:0
Orły Plewiska
Lech-Koagra Podrzewie
5:1
SPARTA BROD
ZENIT WYTOMYŚL
Pauza
Grom Zębowo
1:2
Skra Wielkopolska Otusz
Huragan Michorzewo
2:0
Orzeł Łowyń
Czarni II Wróblewo
0:3
Nałęcz Ostroróg
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Wartosław
3:2
ZENIT WYTOMYŚL
Nałęcz Ostroróg
10:3
BŁYSKAWICA PAKOSŁAW
Orzeł Łowyń
2:0
Grom Zębowo
Skra Wielkopolska Otusz
3:2
Czarni II Wróblewo
Lech-Koagra Podrzewie
Pauza
Orły Plewiska
0:5
Huragan Michorzewo
SPARTA BROD
0:5
KS Sękowo
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Wartosław
Pauza
KS Sękowo
3:3
Lech-Koagra Podrzewie
Skra Wielkopolska Otusz
3:1
BŁYSKAWICA PAKOSŁAW
ZENIT WYTOMYŚL
0:1
Nałęcz Ostroróg
Grom Zębowo
3:0
Orły Plewiska
Huragan Michorzewo
6:1
SPARTA BROD
Czarni II Wróblewo
1:3
Orzeł Łowyń
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Sękowo
Pauza
Nałęcz Ostroróg
0:3
Warta Wartosław
Orzeł Łowyń
4:2
BŁYSKAWICA PAKOSŁAW
Skra Wielkopolska Otusz
3:3
ZENIT WYTOMYŚL
Lech-Koagra Podrzewie
0:3
Huragan Michorzewo
Orły Plewiska
1:9
Czarni II Wróblewo
SPARTA BROD
3:0
Grom Zębowo
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Wartosław
0:1
Skra Wielkopolska Otusz
Nałęcz Ostroróg
Pauza
ZENIT WYTOMYŚL
0:1
Orzeł Łowyń
Grom Zębowo
1:1
Lech-Koagra Podrzewie
BŁYSKAWICA PAKOSŁAW
1:2
Orły Plewiska
Huragan Michorzewo
3:2
KS Sękowo
Czarni II Wróblewo
3:0
SPARTA BROD
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Sękowo
13:0
Grom Zębowo
Orzeł Łowyń
1:2
Warta Wartosław
Skra Wielkopolska Otusz
5:3
Nałęcz Ostroróg
Lech-Koagra Podrzewie
3:4
Czarni II Wróblewo
BŁYSKAWICA PAKOSŁAW
6:1
SPARTA BROD
Orły Plewiska
4:7
ZENIT WYTOMYŚL
Huragan Michorzewo
Pauza
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Wartosław
5:0
Orły Plewiska
Nałęcz Ostroróg
3:0
Orzeł Łowyń
Skra Wielkopolska Otusz
Pauza
ZENIT WYTOMYŚL
5:1
SPARTA BROD
Grom Zębowo
1:3
Huragan Michorzewo
BŁYSKAWICA PAKOSŁAW
2:4
Lech-Koagra Podrzewie
Czarni II Wróblewo
2:5
KS Sękowo
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Łowyń
6:2
Skra Wielkopolska Otusz
Lech-Koagra Podrzewie
1:4
ZENIT WYTOMYŚL
Grom Zębowo
Pauza
BŁYSKAWICA PAKOSŁAW
2:3
KS Sękowo
Orły Plewiska
1:3
Nałęcz Ostroróg
SPARTA BROD
3:6
Warta Wartosław
Huragan Michorzewo
5:2
Czarni II Wróblewo
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Wartosław
4:0
Lech-Koagra Podrzewie
Nałęcz Ostroróg
7:0
SPARTA BROD
Orzeł Łowyń
Pauza
Skra Wielkopolska Otusz
2:2
Orły Plewiska
ZENIT WYTOMYŚL
0:5
KS Sękowo
BŁYSKAWICA PAKOSŁAW
1:7
Huragan Michorzewo
Czarni II Wróblewo
2:2
Grom Zębowo
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Wróblewo
Pauza
KS Sękowo
3:4
Warta Wartosław
Lech-Koagra Podrzewie
0:6
Nałęcz Ostroróg
BŁYSKAWICA PAKOSŁAW
3:5
Grom Zębowo
Orły Plewiska
3:5
Orzeł Łowyń
SPARTA BROD
6:6
Skra Wielkopolska Otusz
Huragan Michorzewo
4:1
ZENIT WYTOMYŚL
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Orły Plewiska
Pauza
Warta Wartosław
5:2
Huragan Michorzewo
Nałęcz Ostroróg
1:2
KS Sękowo
Orzeł Łowyń
11:0
SPARTA BROD
Skra Wielkopolska Otusz
1:3
Lech-Koagra Podrzewie
ZENIT WYTOMYŚL
3:5
Grom Zębowo
BŁYSKAWICA PAKOSŁAW
5:2
Czarni II Wróblewo
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Sękowo
2:0
Skra Wielkopolska Otusz
Lech-Koagra Podrzewie
0:7
Orzeł Łowyń
Grom Zębowo
1:1
Warta Wartosław
BŁYSKAWICA PAKOSŁAW
Pauza
SPARTA BROD
2:1
Orły Plewiska
Huragan Michorzewo
0:5
Nałęcz Ostroróg
Czarni II Wróblewo
3:0
ZENIT WYTOMYŚL
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Nałęcz Ostroróg
2:0
Grom Zębowo
Orzeł Łowyń
1:6
KS Sękowo
Skra Wielkopolska Otusz
2:6
Huragan Michorzewo
BŁYSKAWICA PAKOSŁAW
3:3
ZENIT WYTOMYŚL
Orły Plewiska
2:3
Lech-Koagra Podrzewie
SPARTA BROD
Pauza
Czarni II Wróblewo
1:3
Warta Wartosław
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij