zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Gaj Wielki
1:1
Avia II Kamionki
Złoci Złotkowo
6:2
SKS 13 Poznań
Odlew Poznań
3:3
Klub II Sportowy 1920 Mosina
Pogrom Luboń
1:15
Skra Wielkopolska Otusz
NKS Niepruszewo
1:7
Arka Kiekrz
Okoń Sapowice
1:3
Orły Plewiska
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
SKS 13 Poznań
5:0
Okoń Sapowice
KS Gaj Wielki
0:3
Arka Kiekrz
Odlew Poznań
2:0
NKS Niepruszewo
Avia II Kamionki
7:0
Pogrom Luboń
Klub II Sportowy 1920 Mosina
6:3
Orły Plewiska
Skra Wielkopolska Otusz
2:1
Złoci Złotkowo
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Gaj Wielki
2:2
Odlew Poznań
Orły Plewiska
3:2
SKS 13 Poznań
Złoci Złotkowo
5:6
Avia II Kamionki
Pogrom Luboń
0:8
Arka Kiekrz
Okoń Sapowice
2:8
Skra Wielkopolska Otusz
NKS Niepruszewo
2:1
Klub II Sportowy 1920 Mosina
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Arka Kiekrz
4:3
Złoci Złotkowo
Odlew Poznań
1:1
Pogrom Luboń
NKS Niepruszewo
1:8
KS Gaj Wielki
Okoń Sapowice
2:6
Avia II Kamionki
Skra Wielkopolska Otusz
6:1
Orły Plewiska
Klub II Sportowy 1920 Mosina
2:3
SKS 13 Poznań
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Gaj Wielki
3:0
Klub II Sportowy 1920 Mosina
Pogrom Luboń
1:2
NKS Niepruszewo
Złoci Złotkowo
7:0
Odlew Poznań
Okoń Sapowice
0:7
Arka Kiekrz
Orły Plewiska
2:2
Avia II Kamionki
SKS 13 Poznań
3:5
Skra Wielkopolska Otusz
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Gaj Wielki
5:1
Pogrom Luboń
Arka Kiekrz
6:1
Orły Plewiska
Odlew Poznań
4:1
Okoń Sapowice
NKS Niepruszewo
2:4
Złoci Złotkowo
Avia II Kamionki
2:0
SKS 13 Poznań
Klub II Sportowy 1920 Mosina
3:5
Skra Wielkopolska Otusz
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
SKS 13 Poznań
1:1
Arka Kiekrz
Orły Plewiska
3:2
Odlew Poznań
Złoci Złotkowo
5:5
KS Gaj Wielki
Pogrom Luboń
0:2
Klub II Sportowy 1920 Mosina
Okoń Sapowice
3:1
NKS Niepruszewo
Skra Wielkopolska Otusz
5:2
Avia II Kamionki
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Gaj Wielki
6:1
Okoń Sapowice
Arka Kiekrz
0:1
Skra Wielkopolska Otusz
Odlew Poznań
0:2
SKS 13 Poznań
Pogrom Luboń
4:5
Złoci Złotkowo
NKS Niepruszewo
6:4
Orły Plewiska
Klub II Sportowy 1920 Mosina
0:2
Avia II Kamionki
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
SKS 13 Poznań
- : -
NKS Niepruszewo
Orły Plewiska
- : -
KS Gaj Wielki
Złoci Złotkowo
- : -
Klub II Sportowy 1920 Mosina
Avia II Kamionki
- : -
Arka Kiekrz
Skra Wielkopolska Otusz
- : -
Odlew Poznań
Okoń Sapowice
- : -
Pogrom Luboń
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Gaj Wielki
- : -
SKS 13 Poznań
Złoci Złotkowo
- : -
Okoń Sapowice
Odlew Poznań
- : -
Avia II Kamionki
Pogrom Luboń
- : -
Orły Plewiska
NKS Niepruszewo
- : -
Skra Wielkopolska Otusz
Klub II Sportowy 1920 Mosina
- : -
Arka Kiekrz
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
SKS 13 Poznań
- : -
Pogrom Luboń
Orły Plewiska
- : -
Złoci Złotkowo
Arka Kiekrz
- : -
Odlew Poznań
Okoń Sapowice
- : -
Klub II Sportowy 1920 Mosina
Avia II Kamionki
- : -
NKS Niepruszewo
Skra Wielkopolska Otusz
- : -
KS Gaj Wielki
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij