zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Lwówek
6:0
Patria Buk
Sokół Rakoniewice
0:4
Dyskobolia-Intermarche Grodzisk Wlkp.
Sokół Pniewy
2:3
Błękitni Wronki
Zieloni Lubosz
4:3
Mawit Lwówek
Warta Sieraków
0:6
Czarni Wróblewo
Spójnia Strykowo
3:1
Kłos Gałowo
Sokół Duszniki
3:1
Lipno Stęszew
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Mawit Lwówek
2:0
Patria Buk
Dyskobolia-Intermarche Grodzisk Wlkp.
5:2
Sokół Pniewy
Lipno Stęszew
1:2
Pogoń Lwówek
Zieloni Lubosz
3:0
Warta Sieraków
Błękitni Wronki
6:0
Sokół Duszniki
Kłos Gałowo
1:2
Sokół Rakoniewice
Czarni Wróblewo
4:0
Spójnia Strykowo
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Lwówek
2:3
Błękitni Wronki
Sokół Duszniki
2:2
Dyskobolia-Intermarche Grodzisk Wlkp.
Sokół Pniewy
5:2
Kłos Gałowo
Sokół Rakoniewice
0:0
Czarni Wróblewo
Patria Buk
1:2
Lipno Stęszew
Warta Sieraków
3:1
Mawit Lwówek
Spójnia Strykowo
2:0
Zieloni Lubosz
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Mawit Lwówek
2:2
Lipno Stęszew
Dyskobolia-Intermarche Grodzisk Wlkp.
4:0
Pogoń Lwówek
Zieloni Lubosz
0:0
Sokół Rakoniewice
Błękitni Wronki
0:0
Patria Buk
Kłos Gałowo
1:2
Sokół Duszniki
Czarni Wróblewo
3:3
Sokół Pniewy
Warta Sieraków
0:0
Spójnia Strykowo
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Lwówek
3:1
Kłos Gałowo
Sokół Pniewy
1:1
Zieloni Lubosz
Sokół Rakoniewice
2:1
Warta Sieraków
Sokół Duszniki
0:3
Czarni Wróblewo
Patria Buk
1:1
Dyskobolia-Intermarche Grodzisk Wlkp.
Spójnia Strykowo
2:3
Mawit Lwówek
Lipno Stęszew
1:1
Błękitni Wronki
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Mawit Lwówek
1:1
Błękitni Wronki
Spójnia Strykowo
1:1
Sokół Rakoniewice
Dyskobolia-Intermarche Grodzisk Wlkp.
4:0
Lipno Stęszew
Zieloni Lubosz
3:1
Sokół Duszniki
Kłos Gałowo
0:3*
Patria Buk
Czarni Wróblewo
3:2
Pogoń Lwówek
Warta Sieraków
2:1
Sokół Pniewy
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Lwówek
0:2
Zieloni Lubosz
Sokół Duszniki
3:3
Warta Sieraków
Sokół Pniewy
1:4
Spójnia Strykowo
Sokół Rakoniewice
0:1
Mawit Lwówek
Patria Buk
1:1
Czarni Wróblewo
Lipno Stęszew
3:0*
Kłos Gałowo
Błękitni Wronki
1:0
Dyskobolia-Intermarche Grodzisk Wlkp.
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Mawit Lwówek
1:3
Dyskobolia-Intermarche Grodzisk Wlkp.
Sokół Rakoniewice
0:2
Sokół Pniewy
Zieloni Lubosz
4:0
Patria Buk
Czarni Wróblewo
1:0
Lipno Stęszew
Warta Sieraków
4:1
Pogoń Lwówek
Kłos Gałowo
1:2
Błękitni Wronki
Spójnia Strykowo
4:1
Sokół Duszniki
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Patria Buk
3:3
Warta Sieraków
Sokół Pniewy
0:2
Mawit Lwówek
Pogoń Lwówek
2:3
Spójnia Strykowo
Sokół Duszniki
1:0
Sokół Rakoniewice
Dyskobolia-Intermarche Grodzisk Wlkp.
7:2
Kłos Gałowo
Lipno Stęszew
1:2
Zieloni Lubosz
Błękitni Wronki
5:0
Czarni Wróblewo
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Pniewy
2:2
Sokół Duszniki
Sokół Rakoniewice
0:1
Pogoń Lwówek
Mawit Lwówek
5:0
Kłos Gałowo
Czarni Wróblewo
0:1
Dyskobolia-Intermarche Grodzisk Wlkp.
Zieloni Lubosz
1:0
Błękitni Wronki
Warta Sieraków
2:1
Lipno Stęszew
Spójnia Strykowo
1:0
Patria Buk
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Lwówek
4:1
Sokół Pniewy
Sokół Duszniki
3:1
Mawit Lwówek
Dyskobolia-Intermarche Grodzisk Wlkp.
2:2
Zieloni Lubosz
Błękitni Wronki
4:2
Warta Sieraków
Kłos Gałowo
4:4
Czarni Wróblewo
Patria Buk
0:3
Sokół Rakoniewice
Lipno Stęszew
0:6
Spójnia Strykowo
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Pniewy
4:1
Patria Buk
Sokół Rakoniewice
0:2
Lipno Stęszew
Sokół Duszniki
2:1
Pogoń Lwówek
Mawit Lwówek
2:1
Czarni Wróblewo
Zieloni Lubosz
2:2
Kłos Gałowo
Warta Sieraków
1:1
Dyskobolia-Intermarche Grodzisk Wlkp.
Spójnia Strykowo
2:0
Błękitni Wronki
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Lwówek
0:3
Mawit Lwówek
Dyskobolia-Intermarche Grodzisk Wlkp.
2:2
Spójnia Strykowo
Patria Buk
4:1
Sokół Duszniki
Lipno Stęszew
2:1
Sokół Pniewy
Czarni Wróblewo
3:1
Zieloni Lubosz
Błękitni Wronki
4:1
Sokół Rakoniewice
Kłos Gałowo
2:5
Warta Sieraków
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Mawit Lwówek
0:1
Zieloni Lubosz
Patria Buk
0:2
Pogoń Lwówek
Czarni Wróblewo
0:0
Warta Sieraków
Błękitni Wronki
0:0
Sokół Pniewy
Kłos Gałowo
0:2
Spójnia Strykowo
Lipno Stęszew
2:0
Sokół Duszniki
Dyskobolia-Intermarche Grodzisk Wlkp.
2:2
Sokół Rakoniewice
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Lwówek
1:3
Lipno Stęszew
Sokół Rakoniewice
3:2
Kłos Gałowo
Patria Buk
0:0
Mawit Lwówek
Sokół Duszniki
2:0
Błękitni Wronki
Spójnia Strykowo
0:2
Czarni Wróblewo
Sokół Pniewy
3:2
Dyskobolia-Intermarche Grodzisk Wlkp.
Warta Sieraków
1:1
Zieloni Lubosz
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Mawit Lwówek
3:0
Warta Sieraków
Dyskobolia-Intermarche Grodzisk Wlkp.
1:2
Sokół Duszniki
Zieloni Lubosz
1:2
Spójnia Strykowo
Błękitni Wronki
0:1
Pogoń Lwówek
Kłos Gałowo
3:1
Sokół Pniewy
Czarni Wróblewo
0:0
Sokół Rakoniewice
Lipno Stęszew
2:2
Patria Buk
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Lwówek
3:3
Dyskobolia-Intermarche Grodzisk Wlkp.
Sokół Rakoniewice
1:0
Zieloni Lubosz
Sokół Pniewy
0:1
Czarni Wróblewo
Sokół Duszniki
4:3
Kłos Gałowo
Patria Buk
0:2
Błękitni Wronki
Spójnia Strykowo
2:2
Warta Sieraków
Lipno Stęszew
0:4
Mawit Lwówek
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Dyskobolia-Intermarche Grodzisk Wlkp.
6:2
Patria Buk
Mawit Lwówek
1:0
Spójnia Strykowo
Zieloni Lubosz
1:0
Sokół Pniewy
Błękitni Wronki
2:0
Lipno Stęszew
Kłos Gałowo
2:1
Pogoń Lwówek
Czarni Wróblewo
2:0
Sokół Duszniki
Warta Sieraków
2:0
Sokół Rakoniewice
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Wronki
0:1
Mawit Lwówek
Pogoń Lwówek
2:4
Czarni Wróblewo
Sokół Duszniki
2:2
Zieloni Lubosz
Sokół Pniewy
0:1
Warta Sieraków
Patria Buk
0:2
Kłos Gałowo
Lipno Stęszew
1:0
Dyskobolia-Intermarche Grodzisk Wlkp.
Sokół Rakoniewice
3:0*
Spójnia Strykowo
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Dyskobolia-Intermarche Grodzisk Wlkp.
0:0
Błękitni Wronki
Mawit Lwówek
1:1
Sokół Rakoniewice
Czarni Wróblewo
4:0
Patria Buk
Zieloni Lubosz
2:1
Pogoń Lwówek
Kłos Gałowo
2:2
Lipno Stęszew
Warta Sieraków
1:2
Sokół Duszniki
Spójnia Strykowo
0:6
Sokół Pniewy
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Lwówek
3:0
Warta Sieraków
Dyskobolia-Intermarche Grodzisk Wlkp.
1:1
Mawit Lwówek
Sokół Duszniki
3:1
Spójnia Strykowo
Sokół Pniewy
5:1
Sokół Rakoniewice
Patria Buk
0:2
Zieloni Lubosz
Błękitni Wronki
0:1
Kłos Gałowo
Lipno Stęszew
1:1
Czarni Wróblewo
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Rakoniewice
5:2
Sokół Duszniki
Mawit Lwówek
2:0
Sokół Pniewy
Zieloni Lubosz
1:2
Lipno Stęszew
Kłos Gałowo
2:0
Dyskobolia-Intermarche Grodzisk Wlkp.
Czarni Wróblewo
1:1
Błękitni Wronki
Warta Sieraków
2:1
Patria Buk
Spójnia Strykowo
9:0
Pogoń Lwówek
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Lwówek
2:3
Sokół Rakoniewice
Dyskobolia-Intermarche Grodzisk Wlkp.
0:3
Czarni Wróblewo
Sokół Duszniki
2:4
Sokół Pniewy
Lipno Stęszew
0:3
Warta Sieraków
Błękitni Wronki
0:1
Zieloni Lubosz
Kłos Gałowo
0:2
Mawit Lwówek
Patria Buk
2:4
Spójnia Strykowo
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Zieloni Lubosz
4:1
Dyskobolia-Intermarche Grodzisk Wlkp.
Sokół Rakoniewice
2:1
Patria Buk
Mawit Lwówek
3:1
Sokół Duszniki
Sokół Pniewy
1:0
Pogoń Lwówek
Czarni Wróblewo
5:4
Kłos Gałowo
Warta Sieraków
2:3
Błękitni Wronki
Spójnia Strykowo
2:0
Lipno Stęszew
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Wróblewo
0:3
Mawit Lwówek
Pogoń Lwówek
5:2
Sokół Duszniki
Dyskobolia-Intermarche Grodzisk Wlkp.
0:0
Warta Sieraków
Błękitni Wronki
6:2
Spójnia Strykowo
Kłos Gałowo
1:2
Zieloni Lubosz
Patria Buk
0:7
Sokół Pniewy
Lipno Stęszew
0:0
Sokół Rakoniewice
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Rakoniewice
2:2
Błękitni Wronki
Sokół Pniewy
5:1
Lipno Stęszew
Zieloni Lubosz
0:3
Czarni Wróblewo
Sokół Duszniki
3:1
Patria Buk
Mawit Lwówek
2:4
Pogoń Lwówek
Warta Sieraków
1:2
Kłos Gałowo
Spójnia Strykowo
1:2
Dyskobolia-Intermarche Grodzisk Wlkp.
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij