zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Wapno
Pauza
Polonia Chodzież
3:1
Sokół Szamocin
Fortuna Wieleń
0:2
Płomień Połajewo
Orzeł Pęckowo
1:1
Sokół Damasławek
Noteć Rosko
1:2
Nielba II Wągrowiec
Radwan Lubasz
2:2
Korona Stróżewo
Zamek Gołańcz
2:5
Noteć Czarnków
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Damasławek
Pauza
Korona Stróżewo
5:3
Zamek Gołańcz
Sokół Szamocin
1:2
Noteć Rosko
Noteć Czarnków
2:0
Orzeł Pęckowo
Płomień Połajewo
2:0
Polonia Chodzież
Nielba II Wągrowiec
1:0
Radwan Lubasz
Unia Wapno
1:2
Fortuna Wieleń
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Fortuna Wieleń
Pauza
Polonia Chodzież
4:1
Unia Wapno
Orzeł Pęckowo
3:2
Korona Stróżewo
Noteć Rosko
1:2
Płomień Połajewo
Radwan Lubasz
5:1
Sokół Szamocin
Zamek Gołańcz
3:3
Nielba II Wągrowiec
Sokół Damasławek
2:3
Noteć Czarnków
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Noteć Czarnków
Pauza
Płomień Połajewo
2:1
Radwan Lubasz
Unia Wapno
2:0
Noteć Rosko
Fortuna Wieleń
4:1
Polonia Chodzież
Korona Stróżewo
3:2
Sokół Damasławek
Nielba II Wągrowiec
3:2
Orzeł Pęckowo
Sokół Szamocin
2:1
Zamek Gołańcz
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Chodzież
Pauza
Sokół Damasławek
1:4
Nielba II Wągrowiec
Orzeł Pęckowo
2:0
Sokół Szamocin
Noteć Czarnków
3:3
Korona Stróżewo
Radwan Lubasz
0:4
Unia Wapno
Zamek Gołańcz
1:2
Płomień Połajewo
Noteć Rosko
2:2
Fortuna Wieleń
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Stróżewo
Pauza
Unia Wapno
5:1
Zamek Gołańcz
Fortuna Wieleń
1:2
Radwan Lubasz
Polonia Chodzież
0:1
Noteć Rosko
Sokół Szamocin
0:0
Sokół Damasławek
Płomień Połajewo
3:3
Orzeł Pęckowo
Nielba II Wągrowiec
3:2
Noteć Czarnków
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Noteć Rosko
Pauza
Orzeł Pęckowo
3:1
Unia Wapno
Noteć Czarnków
2:1
Sokół Szamocin
Korona Stróżewo
2:2
Nielba II Wągrowiec
Radwan Lubasz
3:1
Polonia Chodzież
Zamek Gołańcz
1:2
Fortuna Wieleń
Sokół Damasławek
1:5
Płomień Połajewo
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Nielba II Wągrowiec
Pauza
Unia Wapno
4:1
Sokół Damasławek
Fortuna Wieleń
3:2
Orzeł Pęckowo
Polonia Chodzież
2:1
Zamek Gołańcz
Sokół Szamocin
2:2
Korona Stróżewo
Płomień Połajewo
4:2
Noteć Czarnków
Noteć Rosko
3:3
Radwan Lubasz
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Radwan Lubasz
Pauza
Korona Stróżewo
0:3
Płomień Połajewo
Orzeł Pęckowo
2:0
Polonia Chodzież
Noteć Czarnków
2:3
Unia Wapno
Zamek Gołańcz
1:4
Noteć Rosko
Sokół Damasławek
6:1
Fortuna Wieleń
Nielba II Wągrowiec
2:1
Sokół Szamocin
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Szamocin
Pauza
Unia Wapno
4:1
Korona Stróżewo
Fortuna Wieleń
2:1
Noteć Czarnków
Polonia Chodzież
2:1
Sokół Damasławek
Noteć Rosko
1:2
Orzeł Pęckowo
Radwan Lubasz
4:1
Zamek Gołańcz
Płomień Połajewo
0:4
Nielba II Wągrowiec
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamek Gołańcz
Pauza
Korona Stróżewo
1:1
Fortuna Wieleń
Sokół Szamocin
2:0
Płomień Połajewo
Orzeł Pęckowo
1:5
Radwan Lubasz
Noteć Czarnków
5:1
Polonia Chodzież
Sokół Damasławek
6:1
Noteć Rosko
Nielba II Wągrowiec
3:1
Unia Wapno
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Połajewo
Pauza
Radwan Lubasz
1:1
Sokół Damasławek
Unia Wapno
3:1
Sokół Szamocin
Zamek Gołańcz
2:2
Orzeł Pęckowo
Polonia Chodzież
0:1
Korona Stróżewo
Noteć Rosko
1:3
Noteć Czarnków
Fortuna Wieleń
3:3
Nielba II Wągrowiec
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Pęckowo
Pauza
Sokół Szamocin
2:2
Fortuna Wieleń
Korona Stróżewo
4:2
Noteć Rosko
Noteć Czarnków
1:2
Radwan Lubasz
Płomień Połajewo
3:3
Unia Wapno
Sokół Damasławek
2:2
Zamek Gołańcz
Nielba II Wągrowiec
3:0
Polonia Chodzież
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Wapno
Pauza
Noteć Czarnków
3:1
Zamek Gołańcz
Sokół Damasławek
1:2
Orzeł Pęckowo
Nielba II Wągrowiec
0:3*
Noteć Rosko
Płomień Połajewo
2:0
Fortuna Wieleń
Korona Stróżewo
1:2
Radwan Lubasz
Sokół Szamocin
4:3
Polonia Chodzież
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Damasławek
Pauza
Fortuna Wieleń
2:2
Unia Wapno
Polonia Chodzież
1:1
Płomień Połajewo
Orzeł Pęckowo
2:0
Noteć Czarnków
Radwan Lubasz
4:2
Nielba II Wągrowiec
Zamek Gołańcz
2:3
Korona Stróżewo
Noteć Rosko
2:2
Sokół Szamocin
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Fortuna Wieleń
Pauza
Korona Stróżewo
0:0
Orzeł Pęckowo
Płomień Połajewo
3:2
Noteć Rosko
Sokół Szamocin
1:4
Radwan Lubasz
Noteć Czarnków
1:0
Sokół Damasławek
Unia Wapno
5:1
Polonia Chodzież
Nielba II Wągrowiec
2:2
Zamek Gołańcz
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Noteć Czarnków
Pauza
Orzeł Pęckowo
2:0
Nielba II Wągrowiec
Polonia Chodzież
2:0
Fortuna Wieleń
Noteć Rosko
2:2
Unia Wapno
Radwan Lubasz
2:4
Płomień Połajewo
Zamek Gołańcz
3:1
Sokół Szamocin
Sokół Damasławek
0:1
Korona Stróżewo
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Chodzież
Pauza
Unia Wapno
6:0
Radwan Lubasz
Fortuna Wieleń
1:2
Noteć Rosko
Korona Stróżewo
2:5
Noteć Czarnków
Sokół Szamocin
2:1
Orzeł Pęckowo
Nielba II Wągrowiec
2:4
Sokół Damasławek
Płomień Połajewo
7:0
Zamek Gołańcz
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Stróżewo
Pauza
Orzeł Pęckowo
0:2
Płomień Połajewo
Noteć Czarnków
5:1
Nielba II Wągrowiec
Noteć Rosko
2:2
Polonia Chodzież
Radwan Lubasz
2:1
Fortuna Wieleń
Zamek Gołańcz
2:7
Unia Wapno
Sokół Damasławek
1:1
Sokół Szamocin
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Noteć Rosko
Pauza
Unia Wapno
2:0
Orzeł Pęckowo
Fortuna Wieleń
2:2
Zamek Gołańcz
Polonia Chodzież
3:3
Radwan Lubasz
Sokół Szamocin
0:1
Noteć Czarnków
Płomień Połajewo
2:2
Sokół Damasławek
Nielba II Wągrowiec
2:3
Korona Stróżewo
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Nielba II Wągrowiec
Pauza
Korona Stróżewo
2:1
Sokół Szamocin
Orzeł Pęckowo
1:2
Fortuna Wieleń
Noteć Czarnków
4:0
Płomień Połajewo
Radwan Lubasz
4:0
Noteć Rosko
Zamek Gołańcz
0:4
Polonia Chodzież
Sokół Damasławek
1:2
Unia Wapno
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Radwan Lubasz
Pauza
Unia Wapno
3:3
Noteć Czarnków
Fortuna Wieleń
1:2
Sokół Damasławek
Polonia Chodzież
4:0
Orzeł Pęckowo
Sokół Szamocin
6:3
Nielba II Wągrowiec
Noteć Rosko
5:3
Zamek Gołańcz
Płomień Połajewo
2:2
Korona Stróżewo
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Szamocin
Pauza
Korona Stróżewo
1:3
Unia Wapno
Orzeł Pęckowo
4:0
Noteć Rosko
Noteć Czarnków
0:3*
Fortuna Wieleń
Nielba II Wągrowiec
2:2
Płomień Połajewo
Zamek Gołańcz
4:1
Radwan Lubasz
Sokół Damasławek
1:2
Polonia Chodzież
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamek Gołańcz
Pauza
Fortuna Wieleń
3:2
Korona Stróżewo
Polonia Chodzież
2:5
Noteć Czarnków
Unia Wapno
3:1
Nielba II Wągrowiec
Noteć Rosko
2:0
Sokół Damasławek
Radwan Lubasz
2:0
Orzeł Pęckowo
Płomień Połajewo
3:1
Sokół Szamocin
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Połajewo
Pauza
Korona Stróżewo
5:3
Polonia Chodzież
Sokół Szamocin
1:4
Unia Wapno
Sokół Damasławek
3:0
Radwan Lubasz
Orzeł Pęckowo
5:1
Zamek Gołańcz
Noteć Czarnków
5:0
Noteć Rosko
Nielba II Wągrowiec
4:1
Fortuna Wieleń
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Pęckowo
Pauza
Radwan Lubasz
1:1
Noteć Czarnków
Unia Wapno
1:3
Płomień Połajewo
Fortuna Wieleń
3:2
Sokół Szamocin
Zamek Gołańcz
1:2
Sokół Damasławek
Polonia Chodzież
1:0
Nielba II Wągrowiec
Noteć Rosko
3:7
Korona Stróżewo
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij