zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz

Faza Grupowa

Grupa 1
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Nielba Wągrowiec
Nielba Wągrowiec 4 9 12 - 4 3 0 1 2 3 4 - 3
2
Nielba Wągrowiec
Nielba II Wągrowiec 4 9 14 - 5 3 0 1 2 3 4 - 4
3
Skra Paterek
Skra Paterek 4 9 10 - 4 3 0 1 2 3 2 - 3
4
Sokół Damasławek
Sokół Damasławek 4 3 5 - 5 1 0 3
5
Unia Wapno
Unia Wapno 4 0 2 - 25 0 0 4
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Wapno
0:6
Skra Paterek
Sokół Damasławek
0:1
Nielba Wągrowiec
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Nielba II Wągrowiec
8:1
Unia Wapno
Nielba Wągrowiec
2:0
Skra Paterek
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Damasławek
0:2
Nielba II Wągrowiec
Nielba Wągrowiec
7:1
Unia Wapno
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Skra Paterek
2:1
Sokół Damasławek
Nielba II Wągrowiec
3:2
Nielba Wągrowiec
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Wapno
0:4
Sokół Damasławek
Skra Paterek
2:1
Nielba II Wągrowiec
Grupa 2
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Jeziorak Żnin
Jeziorak Żnin 4 9 5 - 2 3 0 1
2
Polonia Środa Wielkopolska
Polonia Środa Wielkopolska 4 7 3 - 1 2 1 1
3
Polonia Jastrowie
Polonia Jastrowie 4 5 2 - 2 1 2 1 1 1 0 - 0
4
Unia Wapno
Unia II Wapno 4 5 1 - 1 1 2 1 1 1 0 - 0
5
Leśnik Margonin
Leśnik Margonin 4 1 0 - 5 0 1 3
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia II Wapno
0:1
Jeziorak Żnin
Leśnik Margonin
0:0
Polonia Jastrowie
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Środa Wielkopolska
0:0
Unia II Wapno
Polonia Jastrowie
1:2
Jeziorak Żnin
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Leśnik Margonin
0:2
Polonia Środa Wielkopolska
Polonia Jastrowie
0:0
Unia II Wapno
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Jeziorak Żnin
2:0
Leśnik Margonin
Polonia Środa Wielkopolska
0:1
Polonia Jastrowie
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia II Wapno
1:0
Leśnik Margonin
Jeziorak Żnin
0:1
Polonia Środa Wielkopolska

Faza Pucharowa

Mecz o 9. miejsce
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Wapno
0:3
Leśnik Margonin
Mecz o 7. miejsce
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Damasławek
0:0   k. 2 : 3
Unia II Wapno
1/2 finału
Data Gospodarze Wynik Goście
Nielba Wągrowiec
1:0
Polonia Środa Wielkopolska
Nielba II Wągrowiec
1:0
Jeziorak Żnin
Mecz o 5. miejsce
Data Gospodarze Wynik Goście
Skra Paterek
0:0   k. 3 : 2
Polonia Jastrowie
Mecz o 3. miejsce
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Środa Wielkopolska
0:5
Jeziorak Żnin
Finał
Data Gospodarze Wynik Goście
Nielba Wągrowiec
0:2
Nielba II Wągrowiec
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij