zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Runda 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Radwan Lubasz
Wolny los
Błyskawica Bronisławki
2:1
Huragan Młynkowo
Euroauto Sport Chodzież
1:5
Kłos Budzyń
GTS Lipka
4:5
Orzeł Scholastykowo
UKS Fair Play Złotów
3:1
Piast Złotów
Miłośnicy Piwa Futbolu Wieleń
0:3*
Iskra Runowo
Sokół Mieścisko
1:1   k. 5 : 4
Amator Klub Wągrowiec
LZS Wiatrowo
2:2   k. 1 : 3
Vitera Pruśce
Leśni Zawada
2:1
KS Leżenica
Noteć Gębice
2:1
LZS Błękitni Kuźnica Czarnkowska
Tarzani Wrzeszczyna
0:2
Arto Trzcianka
Korona Siedlisko
1:3
Wenus Jędrzejewo
Korona Brzeźnica
2:4
Jedność Zakrzewo
Zryw Sypniewo
3:1
Tarnowia Tarnówka
Sokół Kościerzyn
3:2
Noteć Miasteczko
Iskra Wyszyny
7:0
Błyskawica Nieżychowo
Iskra Krajenka
3:0
Iskra Bądecz
Acer Miały
2:2   k. 3 : 5
Gryf Zofiowo
ZKS Zelgniewo
2:2   k. 4 : 5
Noteć Dziembowo
Runda 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Ujście
1:1   k. 3 : 1
Noteć Czarnków
Błyskawica Bronisławki
2:4
Polonia Chodzież
Sokół Gębice
0:8
Radwan Lubasz
Iskra Runowo
5:0
Fortuna Biała
Wenus Jędrzejewo
0:1
Fortuna Wieleń
Kłos Budzyń
3:4
Korona Stróżewo
Iskra Krajenka
1:1   k. 4 : 5
GLKS Wysoka
Gryf Zofiowo
4:1
Noteć Rosko
Orzeł Osiek
2:0
Zamek Gołańcz
UKS Fair Play Złotów
2:2   k. 2 : 3
Orzeł Scholastykowo
Sokół Mieścisko
0:0   k. 10 : 9
Vitera Pruśce
Noteć Dziembowo
5:2
Zjednoczeni Kaczory
Leśni Zawada
0:1
Orkan Śmiłowo
Zryw Sypniewo
1:3
Włókniarz Okonek
Jedność Zakrzewo
1:6
Sparta Złotów
Sokół Kościerzyn
1:7
Łobzonka Wyrzysk
Iskra Wyszyny
5:2
Stella Białośliwie
Polonia Jastrowie
3:0
Pogoń Łobżenica
Arto Trzcianka
2:1
Polonia Piła
Runda 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Radwan Lubasz
3:8
Lubuszanin Trzcianka
Orzeł Pęckowo
4:3
Płomień Połajewo
Korona Stróżewo
4:3
Orzeł Osiek
GLKS Wysoka
4:1
Sokół Szamocin
Unia Wapno
1:5
Wełna Skoki
Iskra Wyszyny
3:2
Sokół Damasławek
Łobzonka Wyrzysk
3:3   k. 4 : 5
Leśnik Margonin
Orzeł Scholastykowo
3:6
Włókniarz Okonek
Sokół Mieścisko
2:5
Nielba II Wągrowiec
Orkan Śmiłowo
6:2
Polonia Chodzież
Iskra Runowo
3:1
Arto Trzcianka
Gryf Zofiowo
2:4
Fortuna Wieleń
Noteć Dziembowo
0:3*
Unia Ujście
Polonia Jastrowie
4:1
Sparta Złotów
Runda 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Runowo
0:3
Fortuna Wieleń
Unia Ujście
0:6
Iskra Szydłowo
Korona Stróżewo
2:2
GLKS Wysoka
Polonia Jastrowie
4:1
Włókniarz Okonek
Orzeł Pęckowo
0:4
Nielba Wągrowiec
Iskra Wyszyny
5:1
Leśnik Margonin
Orkan Śmiłowo
2:4
Lubuszanin Trzcianka
Nielba II Wągrowiec
2:0
Wełna Skoki
Runda 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Fortuna Wieleń
0:3
Lubuszanin Trzcianka
Polonia Jastrowie
2:5
Iskra Szydłowo
GLKS Wysoka
0:3
Nielba Wągrowiec
Iskra Wyszyny
1:3
Nielba II Wągrowiec
Runda 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Nielba Wągrowiec
3:0*
Nielba II Wągrowiec
Lubuszanin Trzcianka
1:3
Iskra Szydłowo
Runda 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Nielba Wągrowiec
1:1   k. 4 : 1
Iskra Szydłowo
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij