zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia 1912 Leszno
0:3
Nielba Wągrowiec
Sokół Szamocin
0:1
Polonia Środa Wielkopolska
Warta Poznań
0:2
Błękitni Wronki
Kania Gostyń
0:8
Lech Poznań
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Nielba Wągrowiec
0:2
Sokół Szamocin
Błękitni Wronki
0:2
Polonia Środa Wielkopolska
Lech Poznań
11:0
Polonia 1912 Leszno
Warta Poznań
2:1
Kania Gostyń
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Środa Wielkopolska
2:1
Nielba Wągrowiec
Kania Gostyń
0:1
Błękitni Wronki
Polonia 1912 Leszno
1:1
Warta Poznań
Sokół Szamocin
0:1
Lech Poznań
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Wronki
2:1
Nielba Wągrowiec
Kania Gostyń
4:0
Polonia 1912 Leszno
Lech Poznań
3:0
Polonia Środa Wielkopolska
Warta Poznań
0:2
Sokół Szamocin
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Nielba Wągrowiec
0:5
Lech Poznań
Polonia Środa Wielkopolska
1:1
Warta Poznań
Polonia 1912 Leszno
0:2
Błękitni Wronki
Sokół Szamocin
1:1
Kania Gostyń
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Wronki
1:6
Lech Poznań
Kania Gostyń
2:2
Polonia Środa Wielkopolska
Polonia 1912 Leszno
0:1
Sokół Szamocin
Warta Poznań
2:1
Nielba Wągrowiec
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Środa Wielkopolska
1:0
Polonia 1912 Leszno
Lech Poznań
5:1
Warta Poznań
Sokół Szamocin
0:1
Błękitni Wronki
Nielba Wągrowiec
4:0
Kania Gostyń
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Nielba Wągrowiec
4:1
Polonia 1912 Leszno
Polonia Środa Wielkopolska
0:1
Sokół Szamocin
Błękitni Wronki
2:2
Warta Poznań
Lech Poznań
6:0
Kania Gostyń
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Środa Wielkopolska
1:1
Błękitni Wronki
Kania Gostyń
2:1
Warta Poznań
Polonia 1912 Leszno
0:5
Lech Poznań
Sokół Szamocin
2:0
Nielba Wągrowiec
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Nielba Wągrowiec
3:0
Polonia Środa Wielkopolska
Błękitni Wronki
0:3
Kania Gostyń
Lech Poznań
7:0
Sokół Szamocin
Warta Poznań
2:0
Polonia 1912 Leszno
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Szamocin
1:1
Warta Poznań
Nielba Wągrowiec
1:1
Błękitni Wronki
Polonia Środa Wielkopolska
0:3
Lech Poznań
Polonia 1912 Leszno
1:2
Kania Gostyń
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Wronki
10:1
Polonia 1912 Leszno
Kania Gostyń
2:1
Sokół Szamocin
Warta Poznań
0:1
Polonia Środa Wielkopolska
Lech Poznań
4:1
Nielba Wągrowiec
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Nielba Wągrowiec
6:3
Warta Poznań
Polonia Środa Wielkopolska
1:0
Kania Gostyń
Lech Poznań
3:0
Błękitni Wronki
Sokół Szamocin
5:0
Polonia 1912 Leszno
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Wronki
0:1
Sokół Szamocin
Polonia 1912 Leszno
0:1
Polonia Środa Wielkopolska
Warta Poznań
0:5
Lech Poznań
Kania Gostyń
3:3
Nielba Wągrowiec
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Kania Gostyń
Pauza
Nielba Wągrowiec
2:0
Polonia 1912 Leszno
Polonia Środa Wielkopolska
0:0
Sokół Szamocin
Błękitni Wronki
0:0
Warta Poznań
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia 1912 Leszno
Pauza
Kania Gostyń
- : -
Warta Poznań
Polonia Środa Wielkopolska
- : -
Błękitni Wronki
Sokół Szamocin
- : -
Nielba Wągrowiec
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij