zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Tarnovia Tarnowo Podgórne
2:1
Victoria Września
Wda Świecie
2:0
Unia Swarzędz
Unia Solec Kujawski
2:1
Pogoń Mogilno
Sparta Brodnica
1:0
Lech II Poznań
Sokół Kleczew
4:0
Polonia Środa Wielkopolska
Jarota Hotel Jarocin
0:2
Centra Ostrów Wielkopolski
Start II Warlubie
2:0
Warta Poznań
Nielba Wągrowiec
1:0
Chełminianka Chełmno
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
4:0
Włocłavia Włocławek
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Centra Ostrów Wielkopolski
5:1
Włocłavia Włocławek
Victoria Września
2:2
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Chełminianka Chełmno
1:2
Start II Warlubie
Warta Poznań
1:1
Sokół Kleczew
Jarota Hotel Jarocin
2:3
Sparta Brodnica
Pogoń Mogilno
1:2
Nielba Wągrowiec
Polonia Środa Wielkopolska
1:0
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Lech II Poznań
0:1
Wda Świecie
Unia Swarzędz
6:1
Unia Solec Kujawski
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Tarnovia Tarnowo Podgórne
0:1
Warta Poznań
Wda Świecie
0:2
Jarota Hotel Jarocin
Włocłavia Włocławek
1:1
Victoria Września
Sparta Brodnica
1:2
Centra Ostrów Wielkopolski
Sokół Kleczew
3:2
Chełminianka Chełmno
Start II Warlubie
3:0
Pogoń Mogilno
Nielba Wągrowiec
4:0
Unia Swarzędz
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
2:1
Polonia Środa Wielkopolska
Unia Solec Kujawski
1:2
Lech II Poznań
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Centra Ostrów Wielkopolski
5:0
Victoria Września
Sparta Brodnica
3:2
Wda Świecie
Chełminianka Chełmno
3:1
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Warta Poznań
2:0
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Pogoń Mogilno
1:0
Sokół Kleczew
Unia Swarzędz
2:0
Start II Warlubie
Polonia Środa Wielkopolska
3:0
Włocłavia Włocławek
Lech II Poznań
0:1
Nielba Wągrowiec
Jarota Hotel Jarocin
1:0
Unia Solec Kujawski
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Tarnovia Tarnowo Podgórne
1:1
Pogoń Mogilno
Wda Świecie
2:0
Centra Ostrów Wielkopolski
Włocłavia Włocławek
0:6
Warta Poznań
Victoria Września
0:1
Polonia Środa Wielkopolska
Sokół Kleczew
2:1
Unia Swarzędz
Start II Warlubie
2:0
Lech II Poznań
Nielba Wągrowiec
2:2
Jarota Hotel Jarocin
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
4:1
Chełminianka Chełmno
Unia Solec Kujawski
0:2
Sparta Brodnica
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Centra Ostrów Wielkopolski
3:1
Polonia Środa Wielkopolska
Sparta Brodnica
2:0
Nielba Wągrowiec
Chełminianka Chełmno
4:1
Włocłavia Włocławek
Warta Poznań
3:1
Victoria Września
Jarota Hotel Jarocin
1:4
Start II Warlubie
Pogoń Mogilno
1:2
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Unia Swarzędz
5:2
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Lech II Poznań
0:2
Sokół Kleczew
Wda Świecie
3:0
Unia Solec Kujawski
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Tarnovia Tarnowo Podgórne
1:1
Lech II Poznań
Włocłavia Włocławek
2:4
Pogoń Mogilno
Victoria Września
3:2
Chełminianka Chełmno
Sokół Kleczew
2:1
Jarota Hotel Jarocin
Start II Warlubie
0:1
Sparta Brodnica
Nielba Wągrowiec
0:5
Wda Świecie
Polonia Środa Wielkopolska
5:1
Warta Poznań
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
3:3
Unia Swarzędz
Unia Solec Kujawski
0:1
Centra Ostrów Wielkopolski
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Centra Ostrów Wielkopolski
0:3
Warta Poznań
Wda Świecie
0:0
Start II Warlubie
Sparta Brodnica
0:2
Sokół Kleczew
Chełminianka Chełmno
1:1
Polonia Środa Wielkopolska
Jarota Hotel Jarocin
1:1
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Pogoń Mogilno
4:1
Victoria Września
Unia Swarzędz
3:0
Włocłavia Włocławek
Lech II Poznań
0:1
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Unia Solec Kujawski
2:3
Nielba Wągrowiec
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Tarnovia Tarnowo Podgórne
2:2
Sparta Brodnica
Włocłavia Włocławek
0:3
Lech II Poznań
Victoria Września
3:2
Unia Swarzędz
Warta Poznań
7:1
Chełminianka Chełmno
Sokół Kleczew
0:0
Wda Świecie
Start II Warlubie
4:0
Unia Solec Kujawski
Nielba Wągrowiec
1:0
Centra Ostrów Wielkopolski
Polonia Środa Wielkopolska
3:0
Pogoń Mogilno
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
0:1
Jarota Hotel Jarocin
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Centra Ostrów Wielkopolski
2:2
Chełminianka Chełmno
Wda Świecie
3:0
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Sparta Brodnica
2:1
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Jarota Hotel Jarocin
1:0
Włocłavia Włocławek
Pogoń Mogilno
1:2
Warta Poznań
Nielba Wągrowiec
0:1
Start II Warlubie
Unia Swarzędz
4:0
Polonia Środa Wielkopolska
Lech II Poznań
5:0
Victoria Września
Unia Solec Kujawski
1:3
Sokół Kleczew
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Włocłavia Włocławek
0:1
Sparta Brodnica
Victoria Września
1:2
Jarota Hotel Jarocin
Chełminianka Chełmno
2:0
Pogoń Mogilno
Warta Poznań
1:1
Unia Swarzędz
Sokół Kleczew
0:1
Nielba Wągrowiec
Start II Warlubie
2:2
Centra Ostrów Wielkopolski
Polonia Środa Wielkopolska
2:4
Lech II Poznań
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
0:1
Wda Świecie
Tarnovia Tarnowo Podgórne
4:1
Unia Solec Kujawski
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Centra Ostrów Wielkopolski
3:1
Pogoń Mogilno
Wda Świecie
5:0
Włocłavia Włocławek
Sparta Brodnica
0:1
Victoria Września
Jarota Hotel Jarocin
0:1
Polonia Środa Wielkopolska
Start II Warlubie
3:1
Sokół Kleczew
Nielba Wągrowiec
2:1
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Unia Swarzędz
3:3
Chełminianka Chełmno
Lech II Poznań
4:2
Warta Poznań
Unia Solec Kujawski
0:2
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Tarnovia Tarnowo Podgórne
0:3
Start II Warlubie
Victoria Września
1:0
Wda Świecie
Chełminianka Chełmno
0:5
Lech II Poznań
Warta Poznań
2:0
Jarota Hotel Jarocin
Sokół Kleczew
2:1
Centra Ostrów Wielkopolski
Pogoń Mogilno
1:1
Unia Swarzędz
Polonia Środa Wielkopolska
4:0
Sparta Brodnica
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
2:2
Nielba Wągrowiec
Włocłavia Włocławek
0:3
Unia Solec Kujawski
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Centra Ostrów Wielkopolski
0:1
Unia Swarzędz
Wda Świecie
3:2
Polonia Środa Wielkopolska
Sparta Brodnica
1:1
Warta Poznań
Sokół Kleczew
4:0
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Jarota Hotel Jarocin
4:1
Chełminianka Chełmno
Start II Warlubie
1:1
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Nielba Wągrowiec
6:0
Włocłavia Włocławek
Lech II Poznań
2:1
Pogoń Mogilno
Unia Solec Kujawski
0:0
Victoria Września
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Tarnovia Tarnowo Podgórne
1:3
Centra Ostrów Wielkopolski
Włocłavia Włocławek
0:7
Start II Warlubie
Victoria Września
0:1
Nielba Wągrowiec
Chełminianka Chełmno
1:4
Sparta Brodnica
Warta Poznań
1:1
Wda Świecie
Pogoń Mogilno
1:0
Jarota Hotel Jarocin
Unia Swarzędz
1:1
Lech II Poznań
Polonia Środa Wielkopolska
2:1
Unia Solec Kujawski
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
1:3
Sokół Kleczew
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Tarnovia Tarnowo Podgórne
2:2
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Centra Ostrów Wielkopolski
2:1
Lech II Poznań
Wda Świecie
3:1
Chełminianka Chełmno
Sparta Brodnica
1:1
Pogoń Mogilno
Sokół Kleczew
3:0
Włocłavia Włocławek
Jarota Hotel Jarocin
2:0
Unia Swarzędz
Start II Warlubie
1:1
Victoria Września
Nielba Wągrowiec
0:3*
Polonia Środa Wielkopolska
Unia Solec Kujawski
2:3
Warta Poznań
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Poznań
1:1
Nielba Wągrowiec
Pogoń Mogilno
3:1
Wda Świecie
Polonia Środa Wielkopolska
0:0
Start II Warlubie
Włocłavia Włocławek
0:4
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Victoria Września
1:2
Sokół Kleczew
Unia Swarzędz
1:1
Sparta Brodnica
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
0:0
Centra Ostrów Wielkopolski
Lech II Poznań
3:0
Jarota Hotel Jarocin
Chełminianka Chełmno
0:2
Unia Solec Kujawski
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Mogilno
0:1
Unia Solec Kujawski
Lech II Poznań
3:0
Sparta Brodnica
Centra Ostrów Wielkopolski
0:0
Jarota Hotel Jarocin
Unia Swarzędz
2:2
Wda Świecie
Polonia Środa Wielkopolska
2:1
Sokół Kleczew
Włocłavia Włocławek
1:2
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Victoria Września
3:1
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Warta Poznań
1:0
Start II Warlubie
Chełminianka Chełmno
2:2
Nielba Wągrowiec
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Solec Kujawski
1:0
Unia Swarzędz
Tarnovia Tarnowo Podgórne
3:0
Polonia Środa Wielkopolska
Włocłavia Włocławek
0:5
Centra Ostrów Wielkopolski
Sparta Brodnica
2:2
Jarota Hotel Jarocin
Start II Warlubie
0:1
Chełminianka Chełmno
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
2:0
Victoria Września
Wda Świecie
1:2
Lech II Poznań
Sokół Kleczew
0:1
Warta Poznań
Nielba Wągrowiec
3:1
Pogoń Mogilno
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Lech II Poznań
3:0
Unia Solec Kujawski
Włocłavia Włocławek
0:2
Victoria Września
Warta Poznań
2:0
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Centra Ostrów Wielkopolski
0:2
Sparta Brodnica
Pogoń Mogilno
3:1
Start II Warlubie
Unia Swarzędz
0:0
Nielba Wągrowiec
Polonia Środa Wielkopolska
4:1
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Chełminianka Chełmno
1:2
Sokół Kleczew
Jarota Hotel Jarocin
2:1
Wda Świecie
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Kleczew
2:2
Pogoń Mogilno
Unia Solec Kujawski
0:0
Jarota Hotel Jarocin
Wda Świecie
0:1
Sparta Brodnica
Nielba Wągrowiec
1:2
Lech II Poznań
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
4:2
Warta Poznań
Włocłavia Włocławek
1:2
Polonia Środa Wielkopolska
Victoria Września
1:2
Centra Ostrów Wielkopolski
Tarnovia Tarnowo Podgórne
1:1
Chełminianka Chełmno
Start II Warlubie
1:1
Unia Swarzędz
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Brodnica
0:1
Unia Solec Kujawski
Unia Swarzędz
0:0
Sokół Kleczew
Centra Ostrów Wielkopolski
0:0
Wda Świecie
Włocłavia Włocławek
0:3
Warta Poznań
Chełminianka Chełmno
2:2
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Pogoń Mogilno
3:1
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Polonia Środa Wielkopolska
0:1
Victoria Września
Lech II Poznań
1:0
Start II Warlubie
Jarota Hotel Jarocin
2:1
Nielba Wągrowiec
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Tarnovia Tarnowo Podgórne
1:9
Unia Swarzędz
Unia Solec Kujawski
0:1
Wda Świecie
Nielba Wągrowiec
2:1
Sparta Brodnica
Włocłavia Włocławek
1:0
Chełminianka Chełmno
Victoria Września
1:4
Warta Poznań
Start II Warlubie
1:1
Jarota Hotel Jarocin
Polonia Środa Wielkopolska
4:0
Centra Ostrów Wielkopolski
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
0:1
Pogoń Mogilno
Sokół Kleczew
1:0
Lech II Poznań
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Wda Świecie
1:1
Nielba Wągrowiec
Jarota Hotel Jarocin
1:0
Sokół Kleczew
Unia Swarzędz
2:2
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Centra Ostrów Wielkopolski
1:2
Unia Solec Kujawski
Sparta Brodnica
3:1
Start II Warlubie
Chełminianka Chełmno
0:3
Victoria Września
Warta Poznań
2:1
Polonia Środa Wielkopolska
Pogoń Mogilno
3:2
Włocłavia Włocławek
Lech II Poznań
7:0
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Tarnovia Tarnowo Podgórne
2:1
Jarota Hotel Jarocin
Victoria Września
2:0
Pogoń Mogilno
Warta Poznań
2:0
Centra Ostrów Wielkopolski
Sokół Kleczew
4:0
Sparta Brodnica
Nielba Wągrowiec
3:0
Unia Solec Kujawski
Polonia Środa Wielkopolska
4:0
Chełminianka Chełmno
Start II Warlubie
1:0
Wda Świecie
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
2:2
Lech II Poznań
Włocłavia Włocławek
0:3
Unia Swarzędz
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Brodnica
3:2
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Unia Solec Kujawski
0:1
Start II Warlubie
Pogoń Mogilno
3:5
Polonia Środa Wielkopolska
Lech II Poznań
5:0
Włocłavia Włocławek
Unia Swarzędz
3:0*
Victoria Września
Wda Świecie
0:2
Sokół Kleczew
Centra Ostrów Wielkopolski
0:0
Nielba Wągrowiec
Jarota Hotel Jarocin
2:2
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Chełminianka Chełmno
1:2
Warta Poznań
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Poznań
3:1
Pogoń Mogilno
Tarnovia Tarnowo Podgórne
3:2
Wda Świecie
Polonia Środa Wielkopolska
1:1
Unia Swarzędz
Włocłavia Włocławek
0:2
Jarota Hotel Jarocin
Chełminianka Chełmno
0:2
Centra Ostrów Wielkopolski
Start II Warlubie
1:0
Nielba Wągrowiec
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
1:0
Sparta Brodnica
Victoria Września
2:5
Lech II Poznań
Sokół Kleczew
0:1
Unia Solec Kujawski
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Lech II Poznań
2:2
Polonia Środa Wielkopolska
Unia Swarzędz
1:3
Warta Poznań
Centra Ostrów Wielkopolski
2:0
Start II Warlubie
Wda Świecie
1:1
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Unia Solec Kujawski
1:4
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Sparta Brodnica
1:1
Włocłavia Włocławek
Jarota Hotel Jarocin
2:2
Victoria Września
Pogoń Mogilno
4:1
Chełminianka Chełmno
Nielba Wągrowiec
1:0
Sokół Kleczew
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Tarnovia Tarnowo Podgórne
1:3
Nielba Wągrowiec
Chełminianka Chełmno
0:3
Unia Swarzędz
Warta Poznań
1:0
Lech II Poznań
Polonia Środa Wielkopolska
1:1
Jarota Hotel Jarocin
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
3:1
Unia Solec Kujawski
Victoria Września
2:0
Sparta Brodnica
Sokół Kleczew
1:0
Start II Warlubie
Pogoń Mogilno
0:0
Centra Ostrów Wielkopolski
Włocłavia Włocławek
0:7
Wda Świecie
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Lech II Poznań
6:1
Chełminianka Chełmno
Unia Swarzędz
2:4
Pogoń Mogilno
Centra Ostrów Wielkopolski
1:1
Sokół Kleczew
Wda Świecie
3:1
Victoria Września
Sparta Brodnica
0:1
Polonia Środa Wielkopolska
Jarota Hotel Jarocin
0:0
Warta Poznań
Nielba Wągrowiec
1:2
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Start II Warlubie
1:0
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Unia Solec Kujawski
4:1
Włocłavia Włocławek
Kolejka 31
Data Gospodarze Wynik Goście
Tarnovia Tarnowo Podgórne
1:3
Sokół Kleczew
Włocłavia Włocławek
0:5
Nielba Wągrowiec
Chełminianka Chełmno
0:1
Jarota Hotel Jarocin
Warta Poznań
1:0
Sparta Brodnica
Unia Swarzędz
1:2
Centra Ostrów Wielkopolski
Polonia Środa Wielkopolska
1:2
Wda Świecie
Victoria Września
4:2
Unia Solec Kujawski
Pogoń Mogilno
1:1
Lech II Poznań
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
3:0
Start II Warlubie
Kolejka 32
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Solec Kujawski
1:2
Polonia Środa Wielkopolska
Wda Świecie
0:1
Warta Poznań
Nielba Wągrowiec
1:2
Victoria Września
Centra Ostrów Wielkopolski
5:1
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Sparta Brodnica
4:2
Chełminianka Chełmno
Start II Warlubie
1:0
Włocłavia Włocławek
Sokół Kleczew
7:0
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Lech II Poznań
0:1
Unia Swarzędz
Jarota Hotel Jarocin
2:1
Pogoń Mogilno
Kolejka 33
Data Gospodarze Wynik Goście
Włocłavia Włocławek
1:7
Sokół Kleczew
Victoria Września
0:0
Start II Warlubie
Chełminianka Chełmno
2:1
Wda Świecie
Warta Poznań
3:1
Unia Solec Kujawski
Pogoń Mogilno
0:5
Sparta Brodnica
Unia Swarzędz
0:2
Jarota Hotel Jarocin
Polonia Środa Wielkopolska
5:1
Nielba Wągrowiec
Lech II Poznań
1:1
Centra Ostrów Wielkopolski
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
1:0
Tarnovia Tarnowo Podgórne
Kolejka 34
Data Gospodarze Wynik Goście
Tarnovia Tarnowo Podgórne
3:4
Włocłavia Włocławek
Centra Ostrów Wielkopolski
1:1
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Wda Świecie
3:1
Pogoń Mogilno
Unia Solec Kujawski
7:0
Chełminianka Chełmno
Sparta Brodnica
2:2
Unia Swarzędz
Sokół Kleczew
4:1
Victoria Września
Jarota Hotel Jarocin
1:2
Lech II Poznań
Start II Warlubie
3:2
Polonia Środa Wielkopolska
Nielba Wągrowiec
2:2
Warta Poznań
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij