zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Reissa Poznań
3:3
NAP Nowy Tomyśl
Unia Swarzędz
4:4
Mieszko Gniezno
Nielba Wągrowiec
3:1
Polonia Środa Wlkp.
Wiara Lecha Poznań
0:10
APD Poznań - Akademia Piłkarska Dębiec
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
APD Poznań - Akademia Piłkarska Dębiec
1:7
Nielba Wągrowiec
Mieszko Gniezno
1:6
AP Reissa Poznań
NAP Nowy Tomyśl
0:3
Polonia Środa Wlkp.
Wiara Lecha Poznań
0:2
Unia Swarzędz
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Swarzędz
0:3
APD Poznań - Akademia Piłkarska Dębiec
Nielba Wągrowiec
2:0
NAP Nowy Tomyśl
AP Reissa Poznań
10:0
Wiara Lecha Poznań
Polonia Środa Wlkp.
5:2
Mieszko Gniezno
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Swarzędz
1:2
AP Reissa Poznań
APD Poznań - Akademia Piłkarska Dębiec
1:1
NAP Nowy Tomyśl
Mieszko Gniezno
1:4
Nielba Wągrowiec
Wiara Lecha Poznań
2:4
Polonia Środa Wlkp.
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
NAP Nowy Tomyśl
1:2
Mieszko Gniezno
Wiara Lecha Poznań
0:1
Nielba Wągrowiec
AP Reissa Poznań
7:3
APD Poznań - Akademia Piłkarska Dębiec
Polonia Środa Wlkp.
4:0
Unia Swarzędz
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Swarzędz
1:4
Nielba Wągrowiec
APD Poznań - Akademia Piłkarska Dębiec
3:2
Mieszko Gniezno
AP Reissa Poznań
5:0
Polonia Środa Wlkp.
Wiara Lecha Poznań
1:1
NAP Nowy Tomyśl
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Nielba Wągrowiec
0:3
AP Reissa Poznań
NAP Nowy Tomyśl
1:2
Unia Swarzędz
Polonia Środa Wlkp.
6:0
APD Poznań - Akademia Piłkarska Dębiec
Wiara Lecha Poznań
0:3
Mieszko Gniezno
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Środa Wlkp.
2:1
Nielba Wągrowiec
APD Poznań - Akademia Piłkarska Dębiec
3:0
Wiara Lecha Poznań
Mieszko Gniezno
5:2
Unia Swarzędz
NAP Nowy Tomyśl
1:2
AP Reissa Poznań
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Nielba Wągrowiec
2:1
APD Poznań - Akademia Piłkarska Dębiec
AP Reissa Poznań
1:2
Mieszko Gniezno
Unia Swarzędz
5:0
Wiara Lecha Poznań
Polonia Środa Wlkp.
4:1
NAP Nowy Tomyśl
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
APD Poznań - Akademia Piłkarska Dębiec
2:1
Unia Swarzędz
Mieszko Gniezno
2:5
Polonia Środa Wlkp.
NAP Nowy Tomyśl
0:7
Nielba Wągrowiec
Wiara Lecha Poznań
0:2
AP Reissa Poznań
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Reissa Poznań
6:2
Unia Swarzędz
NAP Nowy Tomyśl
3:0
APD Poznań - Akademia Piłkarska Dębiec
Polonia Środa Wlkp.
6:0
Wiara Lecha Poznań
Nielba Wągrowiec
3:1
Mieszko Gniezno
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Nielba Wągrowiec
1:0
Wiara Lecha Poznań
APD Poznań - Akademia Piłkarska Dębiec
2:3
AP Reissa Poznań
Mieszko Gniezno
6:0
NAP Nowy Tomyśl
Unia Swarzędz
3:4
Polonia Środa Wlkp.
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
NAP Nowy Tomyśl
0:3
Wiara Lecha Poznań
Nielba Wągrowiec
3:0
Unia Swarzędz
Mieszko Gniezno
3:1
APD Poznań - Akademia Piłkarska Dębiec
Polonia Środa Wlkp.
2:5
AP Reissa Poznań
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Swarzędz
5:0
NAP Nowy Tomyśl
Mieszko Gniezno
3:0
Wiara Lecha Poznań
AP Reissa Poznań
1:2
Nielba Wągrowiec
APD Poznań - Akademia Piłkarska Dębiec
1:3
Polonia Środa Wlkp.
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij