zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Trzemeszno
2:1
Lech Poznań
Dyskobolia-Intermarche Grodzisk Wlkp.
2:6
Jarota Hotel Jarocin
Nielba Wągrowiec
2:6
Canarinhos Skórzewo
Warta Poznań
0:4
Błękitni Wronki
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Canarinhos Skórzewo
1:1
MKS Trzemeszno
Warta Poznań
2:2
Dyskobolia-Intermarche Grodzisk Wlkp.
Błękitni Wronki
0:4
Lech Poznań
Jarota Hotel Jarocin
3:5
Nielba Wągrowiec
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Nielba Wągrowiec
1:2
Warta Poznań
Lech Poznań
0:0
Canarinhos Skórzewo
MKS Trzemeszno
0:4
Jarota Hotel Jarocin
Dyskobolia-Intermarche Grodzisk Wlkp.
0:4
Błękitni Wronki
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Wronki
3:1
Canarinhos Skórzewo
Warta Poznań
2:0
MKS Trzemeszno
Jarota Hotel Jarocin
0:2
Lech Poznań
Dyskobolia-Intermarche Grodzisk Wlkp.
4:4
Nielba Wągrowiec
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Nielba Wągrowiec
3:6
Błękitni Wronki
MKS Trzemeszno
0:3
Dyskobolia-Intermarche Grodzisk Wlkp.
Canarinhos Skórzewo
1:1
Jarota Hotel Jarocin
Lech Poznań
5:1
Warta Poznań
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Nielba Wągrowiec
3:2
MKS Trzemeszno
Warta Poznań
1:2
Canarinhos Skórzewo
Błękitni Wronki
10:0
Jarota Hotel Jarocin
Dyskobolia-Intermarche Grodzisk Wlkp.
0:4
Lech Poznań
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Canarinhos Skórzewo
2:1
Dyskobolia-Intermarche Grodzisk Wlkp.
MKS Trzemeszno
0:4
Błękitni Wronki
Jarota Hotel Jarocin
2:4
Warta Poznań
Lech Poznań
5:0
Nielba Wągrowiec
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Canarinhos Skórzewo
4:2
Nielba Wągrowiec
Jarota Hotel Jarocin
3:1
Dyskobolia-Intermarche Grodzisk Wlkp.
Lech Poznań
4:0
MKS Trzemeszno
Błękitni Wronki
2:2
Warta Poznań
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Nielba Wągrowiec
1:0
Jarota Hotel Jarocin
MKS Trzemeszno
1:4
Canarinhos Skórzewo
Lech Poznań
3:1
Błękitni Wronki
Dyskobolia-Intermarche Grodzisk Wlkp.
0:2
Warta Poznań
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Wronki
7:0
Dyskobolia-Intermarche Grodzisk Wlkp.
Canarinhos Skórzewo
0:2
Lech Poznań
Jarota Hotel Jarocin
3:0
MKS Trzemeszno
Warta Poznań
2:2
Nielba Wągrowiec
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Nielba Wągrowiec
2:1
Dyskobolia-Intermarche Grodzisk Wlkp.
MKS Trzemeszno
2:1
Warta Poznań
Lech Poznań
2:1
Jarota Hotel Jarocin
Canarinhos Skórzewo
1:4
Błękitni Wronki
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Wronki
4:2
Nielba Wągrowiec
Warta Poznań
0:1
Lech Poznań
Jarota Hotel Jarocin
2:3
Canarinhos Skórzewo
Dyskobolia-Intermarche Grodzisk Wlkp.
3:3
MKS Trzemeszno
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Jarota Hotel Jarocin
3:3
Błękitni Wronki
Canarinhos Skórzewo
1:1
Warta Poznań
MKS Trzemeszno
0:3
Nielba Wągrowiec
Lech Poznań
9:0
Dyskobolia-Intermarche Grodzisk Wlkp.
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Dyskobolia-Intermarche Grodzisk Wlkp.
2:6
Canarinhos Skórzewo
Nielba Wągrowiec
1:3
Lech Poznań
Błękitni Wronki
10:0
MKS Trzemeszno
Warta Poznań
3:1
Jarota Hotel Jarocin
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij