zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Rakoniewice
2:3
Kłos Gałowo
Wełna Rogoźno
3:3
Pogoń Lwówek
Sokół Pniewy
3:1
Sparta Szamotuły
Sokół Duszniki
1:1
Czarni Wróblewo
Zieloni Lubosz
0:4
UKS Akademia Reissa Poznań
Korona Bukowiec
1:2
Dyskobolia-Intermarche Grodzisk Wlkp.
Warta Sieraków
0:1
Błękitni Wronki
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Szamotuły
2:0
Sokół Duszniki
Dyskobolia-Intermarche Grodzisk Wlkp.
0:0
Sokół Rakoniewice
Błękitni Wronki
3:3
Wełna Rogoźno
Zieloni Lubosz
4:0
Warta Sieraków
Kłos Gałowo
1:1
Sokół Pniewy
Pogoń Lwówek
11:1
Korona Bukowiec
UKS Akademia Reissa Poznań
0:3
Czarni Wróblewo
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Rakoniewice
2:4
Pogoń Lwówek
Wełna Rogoźno
0:6
Zieloni Lubosz
Sokół Pniewy
2:1
Dyskobolia-Intermarche Grodzisk Wlkp.
Sokół Duszniki
2:1
Kłos Gałowo
Korona Bukowiec
1:2
Błękitni Wronki
Czarni Wróblewo
3:0
Sparta Szamotuły
Warta Sieraków
2:2
UKS Akademia Reissa Poznań
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Akademia Reissa Poznań
1:3
Sparta Szamotuły
Dyskobolia-Intermarche Grodzisk Wlkp.
3:1
Sokół Duszniki
Błękitni Wronki
1:3
Sokół Rakoniewice
Zieloni Lubosz
10:0
Korona Bukowiec
Kłos Gałowo
1:0
Czarni Wróblewo
Warta Sieraków
1:5
Wełna Rogoźno
Pogoń Lwówek
2:2
Sokół Pniewy
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Wełna Rogoźno
5:0
UKS Akademia Reissa Poznań
Korona Bukowiec
1:4
Warta Sieraków
Sokół Pniewy
0:0
Błękitni Wronki
Sokół Rakoniewice
2:5
Zieloni Lubosz
Sokół Duszniki
3:5
Pogoń Lwówek
Sparta Szamotuły
8:1
Kłos Gałowo
Czarni Wróblewo
4:2
Dyskobolia-Intermarche Grodzisk Wlkp.
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Akademia Reissa Poznań
11:1
Kłos Gałowo
Pogoń Lwówek
3:0
Czarni Wróblewo
Dyskobolia-Intermarche Grodzisk Wlkp.
0:2
Sparta Szamotuły
Wełna Rogoźno
3:0*
Korona Bukowiec
Błękitni Wronki
2:1
Sokół Duszniki
Zieloni Lubosz
5:0
Sokół Pniewy
Warta Sieraków
3:5
Sokół Rakoniewice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Pniewy
4:2
Warta Sieraków
Sokół Rakoniewice
3:2
Wełna Rogoźno
Sokół Duszniki
0:3
Zieloni Lubosz
Sparta Szamotuły
1:2
Pogoń Lwówek
Kłos Gałowo
2:0
Dyskobolia-Intermarche Grodzisk Wlkp.
Korona Bukowiec
0:3*
UKS Akademia Reissa Poznań
Czarni Wróblewo
0:2
Błękitni Wronki
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Wełna Rogoźno
2:1
Sokół Pniewy
UKS Akademia Reissa Poznań
2:4
Dyskobolia-Intermarche Grodzisk Wlkp.
Pogoń Lwówek
6:2
Kłos Gałowo
Zieloni Lubosz
3:2
Czarni Wróblewo
Korona Bukowiec
0:0
Sokół Rakoniewice
Warta Sieraków
4:1
Sokół Duszniki
Błękitni Wronki
0:2
Sparta Szamotuły
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Pniewy
5:1
Korona Bukowiec
Sokół Rakoniewice
0:4
UKS Akademia Reissa Poznań
Sokół Duszniki
1:0
Wełna Rogoźno
Dyskobolia-Intermarche Grodzisk Wlkp.
0:4
Pogoń Lwówek
Sparta Szamotuły
1:2
Zieloni Lubosz
Kłos Gałowo
0:2
Błękitni Wronki
Czarni Wróblewo
4:0
Warta Sieraków
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Rakoniewice
1:2
Sokół Pniewy
Dyskobolia-Intermarche Grodzisk Wlkp.
1:7
Błękitni Wronki
Wełna Rogoźno
0:3
Czarni Wróblewo
UKS Akademia Reissa Poznań
3:2
Pogoń Lwówek
Zieloni Lubosz
2:1
Kłos Gałowo
Warta Sieraków
0:3*
Sparta Szamotuły
Korona Bukowiec
2:3
Sokół Duszniki
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Pniewy
8:0
UKS Akademia Reissa Poznań
Czarni Wróblewo
4:0
Korona Bukowiec
Pogoń Lwówek
2:1
Błękitni Wronki
Sokół Duszniki
2:1
Sokół Rakoniewice
Dyskobolia-Intermarche Grodzisk Wlkp.
1:3
Zieloni Lubosz
Kłos Gałowo
3:0*
Warta Sieraków
Sparta Szamotuły
1:1
Wełna Rogoźno
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Pniewy
3:0
Sokół Duszniki
Sokół Rakoniewice
2:1
Czarni Wróblewo
UKS Akademia Reissa Poznań
1:2
Błękitni Wronki
Korona Bukowiec
1:6
Sparta Szamotuły
Zieloni Lubosz
2:2
Pogoń Lwówek
Warta Sieraków
0:3*
Dyskobolia-Intermarche Grodzisk Wlkp.
Wełna Rogoźno
8:1
Kłos Gałowo
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Lwówek
2:0
Warta Sieraków
Sokół Duszniki
5:2
UKS Akademia Reissa Poznań
Dyskobolia-Intermarche Grodzisk Wlkp.
1:4
Wełna Rogoźno
Sparta Szamotuły
3:1
Sokół Rakoniewice
Błękitni Wronki
1:2
Zieloni Lubosz
Czarni Wróblewo
4:2
Sokół Pniewy
Kłos Gałowo
1:1
Korona Bukowiec
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Wronki
4:0
Warta Sieraków
UKS Akademia Reissa Poznań
0:6
Zieloni Lubosz
Czarni Wróblewo
4:3
Sokół Duszniki
Pogoń Lwówek
2:0
Wełna Rogoźno
Dyskobolia-Intermarche Grodzisk Wlkp.
0:3*
Korona Bukowiec
Kłos Gałowo
3:1
Sokół Rakoniewice
Sparta Szamotuły
1:0
Sokół Pniewy
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Rakoniewice
3:0*
Dyskobolia-Intermarche Grodzisk Wlkp.
Korona Bukowiec
1:6
Pogoń Lwówek
Wełna Rogoźno
1:5
Błękitni Wronki
Sokół Pniewy
5:2
Kłos Gałowo
Sokół Duszniki
1:3
Sparta Szamotuły
Czarni Wróblewo
3:0
UKS Akademia Reissa Poznań
Warta Sieraków
0:3
Zieloni Lubosz
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Dyskobolia-Intermarche Grodzisk Wlkp.
0:3*
Sokół Pniewy
UKS Akademia Reissa Poznań
7:0
Warta Sieraków
Pogoń Lwówek
1:0
Sokół Rakoniewice
Sparta Szamotuły
0:0
Czarni Wróblewo
Błękitni Wronki
12:0
Korona Bukowiec
Zieloni Lubosz
1:1
Wełna Rogoźno
Kłos Gałowo
6:2
Sokół Duszniki
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Duszniki
3:0*
Dyskobolia-Intermarche Grodzisk Wlkp.
Sokół Rakoniewice
0:3
Błękitni Wronki
Wełna Rogoźno
3:1
Warta Sieraków
Sokół Pniewy
2:1
Pogoń Lwówek
Sparta Szamotuły
1:1
UKS Akademia Reissa Poznań
Korona Bukowiec
1:5
Zieloni Lubosz
Czarni Wróblewo
6:0
Kłos Gałowo
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Dyskobolia-Intermarche Grodzisk Wlkp.
0:3*
Czarni Wróblewo
UKS Akademia Reissa Poznań
3:1
Wełna Rogoźno
Pogoń Lwówek
4:1
Sokół Duszniki
Błękitni Wronki
2:1
Sokół Pniewy
Zieloni Lubosz
5:3
Sokół Rakoniewice
Kłos Gałowo
0:1
Sparta Szamotuły
Warta Sieraków
5:0
Korona Bukowiec
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Szamotuły
3:0*
Dyskobolia-Intermarche Grodzisk Wlkp.
Czarni Wróblewo
2:2
Pogoń Lwówek
Sokół Rakoniewice
4:1
Warta Sieraków
Sokół Pniewy
1:2
Zieloni Lubosz
Sokół Duszniki
2:4
Błękitni Wronki
Korona Bukowiec
0:4
Wełna Rogoźno
Kłos Gałowo
1:2
UKS Akademia Reissa Poznań
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Akademia Reissa Poznań
18:2
Korona Bukowiec
Pogoń Lwówek
1:2
Sparta Szamotuły
Błękitni Wronki
2:1
Czarni Wróblewo
Wełna Rogoźno
5:4
Sokół Rakoniewice
Dyskobolia-Intermarche Grodzisk Wlkp.
0:3*
Kłos Gałowo
Zieloni Lubosz
5:0
Sokół Duszniki
Warta Sieraków
0:6
Sokół Pniewy
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Dyskobolia-Intermarche Grodzisk Wlkp.
0:3
UKS Akademia Reissa Poznań
Sokół Pniewy
2:1
Wełna Rogoźno
Czarni Wróblewo
1:5
Zieloni Lubosz
Sokół Rakoniewice
5:0
Korona Bukowiec
Sokół Duszniki
4:0
Warta Sieraków
Sparta Szamotuły
1:1
Błękitni Wronki
Kłos Gałowo
0:4
Pogoń Lwówek
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Lwówek
3:0*
Dyskobolia-Intermarche Grodzisk Wlkp.
UKS Akademia Reissa Poznań
5:2
Sokół Rakoniewice
Wełna Rogoźno
1:1
Sokół Duszniki
Korona Bukowiec
1:4
Sokół Pniewy
Błękitni Wronki
7:0
Kłos Gałowo
Zieloni Lubosz
2:0
Sparta Szamotuły
Warta Sieraków
0:1
Czarni Wróblewo
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Wronki
3:0*
Dyskobolia-Intermarche Grodzisk Wlkp.
Pogoń Lwówek
5:0
UKS Akademia Reissa Poznań
Sokół Pniewy
6:1
Sokół Rakoniewice
Sokół Duszniki
8:0
Korona Bukowiec
Sparta Szamotuły
4:0
Warta Sieraków
Kłos Gałowo
2:3
Zieloni Lubosz
Czarni Wróblewo
2:1
Wełna Rogoźno
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Zieloni Lubosz
3:0*
Dyskobolia-Intermarche Grodzisk Wlkp.
UKS Akademia Reissa Poznań
3:5
Sokół Pniewy
Sokół Rakoniewice
7:1
Sokół Duszniki
Wełna Rogoźno
1:1
Sparta Szamotuły
Korona Bukowiec
0:7
Czarni Wróblewo
Błękitni Wronki
1:2
Pogoń Lwówek
Warta Sieraków
0:2
Kłos Gałowo
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Dyskobolia-Intermarche Grodzisk Wlkp.
0:3*
Warta Sieraków
Pogoń Lwówek
0:0
Zieloni Lubosz
Sokół Duszniki
4:2
Sokół Pniewy
Sparta Szamotuły
3:0*
Korona Bukowiec
Kłos Gałowo
1:4
Wełna Rogoźno
Czarni Wróblewo
0:3
Sokół Rakoniewice
Błękitni Wronki
2:2
UKS Akademia Reissa Poznań
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Wełna Rogoźno
3:0*
Dyskobolia-Intermarche Grodzisk Wlkp.
Sokół Pniewy
1:1
Czarni Wróblewo
UKS Akademia Reissa Poznań
3:3
Sokół Duszniki
Sokół Rakoniewice
4:1
Sparta Szamotuły
Zieloni Lubosz
5:1
Błękitni Wronki
Warta Sieraków
2:10
Pogoń Lwówek
Korona Bukowiec
2:14
Kłos Gałowo
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij