zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS Orlik Mosina
2:1
Huragan Pobiedziska
AP Reissa Poznań
1:2
UKS Śrem
Warta Poznań
6:1
AP Błękitni Owińska
SPN Szamotuły
10:1
Grom Plewiska
Mieszko Gniezno
- : -
Koziołek Poznań
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
AP Reissa Poznań
4:2
SPN Szamotuły
Warta Poznań
2:1
UKS Śrem
Kłos Budzyń
1:2
Mieszko Gniezno
Grom Plewiska
2:3
UKS Orlik Mosina
AP Błękitni Owińska
5:0
Koziołek Poznań
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
SPN Szamotuły
0:3
Warta Poznań
Mieszko Gniezno
3:0
Huragan Pobiedziska
UKS Śrem
0:2
AP Błękitni Owińska
UKS Orlik Mosina
0:4
AP Reissa Poznań
Koziołek Poznań
4:1
Kłos Budzyń
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Warta Poznań
15:1
UKS Orlik Mosina
Huragan Pobiedziska
5:3
Koziołek Poznań
AP Błękitni Owińska
2:2
Kłos Budzyń
Grom Plewiska
2:9
Mieszko Gniezno
UKS Śrem
1:3
SPN Szamotuły
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
SPN Szamotuły
- : -
AP Błękitni Owińska
Mieszko Gniezno
- : -
AP Reissa Poznań
Kłos Budzyń
- : -
Huragan Pobiedziska
Koziołek Poznań
- : -
Grom Plewiska
UKS Orlik Mosina
- : -
UKS Śrem
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
SPN Szamotuły
- : -
UKS Orlik Mosina
Grom Plewiska
- : -
Kłos Budzyń
Warta Poznań
- : -
Mieszko Gniezno
AP Błękitni Owińska
- : -
Huragan Pobiedziska
AP Reissa Poznań
- : -
Koziołek Poznań
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Pobiedziska
- : -
Grom Plewiska
Kłos Budzyń
- : -
AP Reissa Poznań
UKS Orlik Mosina
- : -
AP Błękitni Owińska
Mieszko Gniezno
- : -
UKS Śrem
Koziołek Poznań
- : -
Warta Poznań
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
SPN Szamotuły
- : -
Mieszko Gniezno
UKS Śrem
- : -
Koziołek Poznań
AP Reissa Poznań
- : -
Huragan Pobiedziska
AP Błękitni Owińska
- : -
Grom Plewiska
Warta Poznań
- : -
Kłos Budzyń
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Mieszko Gniezno
- : -
UKS Orlik Mosina
Koziołek Poznań
- : -
SPN Szamotuły
Grom Plewiska
- : -
AP Reissa Poznań
Huragan Pobiedziska
- : -
Warta Poznań
Kłos Budzyń
- : -
UKS Śrem
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
SPN Szamotuły
- : -
Kłos Budzyń
UKS Orlik Mosina
- : -
Koziołek Poznań
AP Błękitni Owińska
- : -
AP Reissa Poznań
Warta Poznań
- : -
Grom Plewiska
UKS Śrem
- : -
Huragan Pobiedziska
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Mieszko Gniezno
- : -
AP Błękitni Owińska
Kłos Budzyń
- : -
UKS Orlik Mosina
Huragan Pobiedziska
- : -
SPN Szamotuły
AP Reissa Poznań
- : -
Warta Poznań
Grom Plewiska
- : -
UKS Śrem
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij