zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Kłos Budzyń
Pauza
Fortuna Wieleń
1:2
Noteć Czarnków
Płomień Połajewo
4:5
Radwan Lubasz
Noteć Rosko
1:2
Orzeł Pęckowo
Nielba II Wągrowiec
0:3*
Iskra Wyszyny
Sokół Damasławek
1:1
Korona Stróżewo
Unia Wapno
5:1
Polonia Chodzież
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Wyszyny
Pauza
Korona Stróżewo
5:2
Fortuna Wieleń
Polonia Chodzież
3:0*
Nielba II Wągrowiec
Orzeł Pęckowo
4:1
Płomień Połajewo
Noteć Czarnków
1:2
Unia Wapno
Kłos Budzyń
3:0
Noteć Rosko
Radwan Lubasz
9:1
Sokół Damasławek
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Noteć Rosko
Pauza
Fortuna Wieleń
0:0
Radwan Lubasz
Unia Wapno
0:3*
Korona Stróżewo
Płomień Połajewo
0:5
Kłos Budzyń
Iskra Wyszyny
6:1
Polonia Chodzież
Nielba II Wągrowiec
0:3*
Noteć Czarnków
Sokół Damasławek
1:0
Orzeł Pęckowo
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Chodzież
Pauza
Korona Stróżewo
3:0*
Nielba II Wągrowiec
Orzeł Pęckowo
4:1
Fortuna Wieleń
Noteć Czarnków
9:1
Iskra Wyszyny
Kłos Budzyń
0:0
Sokół Damasławek
Radwan Lubasz
3:2
Unia Wapno
Noteć Rosko
0:2
Płomień Połajewo
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Połajewo
Pauza
Fortuna Wieleń
2:4
Kłos Budzyń
Polonia Chodzież
1:4
Noteć Czarnków
Unia Wapno
4:1
Orzeł Pęckowo
Iskra Wyszyny
4:0
Korona Stróżewo
Sokół Damasławek
2:2
Noteć Rosko
Nielba II Wągrowiec
0:3*
Radwan Lubasz
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Noteć Czarnków
Pauza
Korona Stróżewo
2:4
Polonia Chodzież
Orzeł Pęckowo
3:0*
Nielba II Wągrowiec
Kłos Budzyń
0:6
Unia Wapno
Radwan Lubasz
3:1
Iskra Wyszyny
Płomień Połajewo
1:0
Sokół Damasławek
Noteć Rosko
1:2
Fortuna Wieleń
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Damasławek
Pauza
Fortuna Wieleń
2:5
Płomień Połajewo
Polonia Chodzież
0:2
Radwan Lubasz
Noteć Czarnków
4:0
Korona Stróżewo
Iskra Wyszyny
1:2
Orzeł Pęckowo
Nielba II Wągrowiec
0:3*
Kłos Budzyń
Unia Wapno
4:0
Noteć Rosko
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Stróżewo
Pauza
Noteć Rosko
3:0*
Nielba II Wągrowiec
Orzeł Pęckowo
1:0
Polonia Chodzież
Kłos Budzyń
7:2
Iskra Wyszyny
Radwan Lubasz
4:1
Noteć Czarnków
Płomień Połajewo
1:0
Unia Wapno
Sokół Damasławek
3:0
Fortuna Wieleń
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Fortuna Wieleń
Pauza
Unia Wapno
1:4
Sokół Damasławek
Korona Stróżewo
1:2
Radwan Lubasz
Polonia Chodzież
1:1
Kłos Budzyń
Noteć Czarnków
4:0
Orzeł Pęckowo
Nielba II Wągrowiec
2:4
Płomień Połajewo
Iskra Wyszyny
2:5
Noteć Rosko
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Radwan Lubasz
Pauza
Fortuna Wieleń
2:2
Unia Wapno
Sokół Damasławek
3:3
Nielba II Wągrowiec
Orzeł Pęckowo
4:2
Korona Stróżewo
Kłos Budzyń
1:6
Noteć Czarnków
Płomień Połajewo
1:2
Iskra Wyszyny
Noteć Rosko
1:3
Polonia Chodzież
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Wapno
Pauza
Radwan Lubasz
7:0
Orzeł Pęckowo
Fortuna Wieleń
3:2
Nielba II Wągrowiec
Korona Stróżewo
5:3
Kłos Budzyń
Noteć Czarnków
7:0
Noteć Rosko
Iskra Wyszyny
0:5
Sokół Damasławek
Polonia Chodzież
1:0
Płomień Połajewo
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Pęckowo
Pauza
Fortuna Wieleń
3:1
Iskra Wyszyny
Unia Wapno
2:1
Nielba II Wągrowiec
Kłos Budzyń
2:3
Radwan Lubasz
Płomień Połajewo
4:2
Noteć Czarnków
Sokół Damasławek
2:2
Polonia Chodzież
Noteć Rosko
4:3
Korona Stróżewo
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Nielba II Wągrowiec
Pauza
Radwan Lubasz
6:2
Noteć Rosko
Korona Stróżewo
1:6
Płomień Połajewo
Polonia Chodzież
6:0
Fortuna Wieleń
Orzeł Pęckowo
2:8
Kłos Budzyń
Noteć Czarnków
2:0
Sokół Damasławek
Iskra Wyszyny
1:2
Unia Wapno
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Kłos Budzyń
Pauza
Iskra Wyszyny
3:0*
Nielba II Wągrowiec
Radwan Lubasz
1:1
Płomień Połajewo
Korona Stróżewo
2:2
Sokół Damasławek
Orzeł Pęckowo
2:1
Noteć Rosko
Polonia Chodzież
1:2
Unia Wapno
Noteć Czarnków
2:1
Fortuna Wieleń
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Wyszyny
Pauza
Nielba II Wągrowiec
0:3*
Polonia Chodzież
Unia Wapno
1:1
Noteć Czarnków
Fortuna Wieleń
2:0
Korona Stróżewo
Płomień Połajewo
1:1
Orzeł Pęckowo
Sokół Damasławek
2:0
Radwan Lubasz
Noteć Rosko
4:0
Kłos Budzyń
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Noteć Rosko
Pauza
Noteć Czarnków
3:0*
Nielba II Wągrowiec
Korona Stróżewo
6:2
Unia Wapno
Polonia Chodzież
5:0
Iskra Wyszyny
Orzeł Pęckowo
0:2
Sokół Damasławek
Kłos Budzyń
4:2
Płomień Połajewo
Radwan Lubasz
4:0
Fortuna Wieleń
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Chodzież
Pauza
Nielba II Wągrowiec
0:3*
Korona Stróżewo
Unia Wapno
0:1
Radwan Lubasz
Fortuna Wieleń
1:5
Orzeł Pęckowo
Iskra Wyszyny
0:4
Noteć Czarnków
Płomień Połajewo
2:2
Noteć Rosko
Sokół Damasławek
0:3
Kłos Budzyń
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Płomień Połajewo
Pauza
Korona Stróżewo
3:2
Iskra Wyszyny
Orzeł Pęckowo
1:1
Unia Wapno
Noteć Czarnków
3:3
Polonia Chodzież
Kłos Budzyń
2:2
Fortuna Wieleń
Radwan Lubasz
3:0*
Nielba II Wągrowiec
Noteć Rosko
3:1
Sokół Damasławek
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Noteć Czarnków
Pauza
Nielba II Wągrowiec
0:3*
Orzeł Pęckowo
Unia Wapno
5:1
Kłos Budzyń
Fortuna Wieleń
1:2
Noteć Rosko
Polonia Chodzież
0:3
Korona Stróżewo
Sokół Damasławek
0:2
Płomień Połajewo
Iskra Wyszyny
1:4
Radwan Lubasz
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Damasławek
Pauza
Kłos Budzyń
3:0*
Nielba II Wągrowiec
Radwan Lubasz
5:2
Polonia Chodzież
Płomień Połajewo
4:2
Fortuna Wieleń
Orzeł Pęckowo
1:1
Iskra Wyszyny
Noteć Rosko
1:5
Unia Wapno
Korona Stróżewo
4:1
Noteć Czarnków
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Korona Stróżewo
Pauza
Noteć Rosko
3:0*
Nielba II Wągrowiec
Unia Wapno
1:1
Płomień Połajewo
Fortuna Wieleń
2:0
Sokół Damasławek
Polonia Chodzież
0:3*
Orzeł Pęckowo
Iskra Wyszyny
1:0
Kłos Budzyń
Noteć Czarnków
2:1
Radwan Lubasz
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Fortuna Wieleń
Pauza
Płomień Połajewo
3:0*
Nielba II Wągrowiec
Orzeł Pęckowo
0:2
Noteć Czarnków
Kłos Budzyń
2:6
Polonia Chodzież
Radwan Lubasz
0:3*
Korona Stróżewo
Sokół Damasławek
1:0
Unia Wapno
Noteć Rosko
5:3
Iskra Wyszyny
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Radwan Lubasz
Pauza
Sokół Damasławek
3:0*
Nielba II Wągrowiec
Unia Wapno
0:0
Fortuna Wieleń
Korona Stróżewo
6:3
Orzeł Pęckowo
Polonia Chodzież
1:0
Noteć Rosko
Noteć Czarnków
6:2
Kłos Budzyń
Iskra Wyszyny
1:4
Płomień Połajewo
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Wapno
Pauza
Fortuna Wieleń
3:0*
Nielba II Wągrowiec
Sokół Damasławek
2:1
Iskra Wyszyny
Orzeł Pęckowo
1:3
Radwan Lubasz
Noteć Rosko
2:1
Noteć Czarnków
Płomień Połajewo
3:1
Polonia Chodzież
Kłos Budzyń
1:3
Korona Stróżewo
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Pęckowo
Pauza
Nielba II Wągrowiec
0:3*
Unia Wapno
Radwan Lubasz
6:3
Kłos Budzyń
Korona Stróżewo
7:3
Noteć Rosko
Polonia Chodzież
1:1
Sokół Damasławek
Noteć Czarnków
1:3
Płomień Połajewo
Iskra Wyszyny
1:2
Fortuna Wieleń
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Nielba II Wągrowiec
Pauza
Unia Wapno
5:0
Iskra Wyszyny
Fortuna Wieleń
2:2
Polonia Chodzież
Płomień Połajewo
1:2
Korona Stróżewo
Sokół Damasławek
4:0
Noteć Czarnków
Noteć Rosko
7:0
Radwan Lubasz
Kłos Budzyń
3:1
Orzeł Pęckowo
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij