zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz

Faza Grupowa

Grupa 1
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
Dąb Potulice
Dąb Potulice 5 13 6 - 1 4 1 0
2
Sokół Damasławek
Sokół Damasławek 5 10 5 - 2 3 1 1
3
Błękitni Owińska
Błękitni Owińska 5 8 6 - 3 2 2 1
4
Jurand Koziegłowy
Jurand Koziegłowy 5 7 4 - 3 2 1 2
5
MKS Debrzno
MKS Debrzno 5 4 5 - 7 1 1 3
6
Unia Wapno
Unia Wapno 5 0 0 - 10 0 0 5
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Wapno
0:2
Sokół Damasławek
Błękitni Owińska
0:2
Dąb Potulice
Jurand Koziegłowy
1:0
MKS Debrzno
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Damasławek
0:0
Błękitni Owińska
Dąb Potulice
1:0
Jurand Koziegłowy
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Wapno
0:2
Błękitni Owińska
Sokół Damasławek
0:1
Dąb Potulice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Owińska
3:0
MKS Debrzno
Dąb Potulice
1:0
Unia Wapno
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Owińska
1:1
Jurand Koziegłowy
MKS Debrzno
1:2
Sokół Damasławek
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Jurand Koziegłowy
2:0
Unia Wapno
MKS Debrzno
1:1
Dąb Potulice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Damasławek
1:0
Jurand Koziegłowy
MKS Debrzno
3:0
Unia Wapno
Grupa 2
Pozycja Nazwa klubu M Pkt Bramki Z R P Mecze bezpośrednie
M Pkt Bramki
1
SPN Szamotuły
SPN Szamotuły 5 13 8 - 2 4 1 0
2
Czarni Nakło
Czarni Nakło 5 10 6 - 4 3 1 1
3
Nielba Wągrowiec
Nielba Wągrowiec 5 8 4 - 2 2 2 1
4
Sparta Janowiec Wielkopolski
Sparta Janowiec Wielkopolski 5 4 4 - 8 1 1 3 1 3 1 - 0
5
Unia Wapno
Unia II Wapno 5 4 6 - 9 1 1 3 1 0 0 - 1
6
Błękitni Owińska
Błękitni Owińska 5 2 2 - 5 0 2 3
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia II Wapno
0:1
Nielba Wągrowiec
Sparta Janowiec Wielkopolski
1:1
Błękitni Owińska
Czarni Nakło
0:1
SPN Szamotuły
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Owińska
0:0
Nielba Wągrowiec
Sparta Janowiec Wielkopolski
0:1
Czarni Nakło
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Owińska
1:2
Unia II Wapno
Nielba Wągrowiec
3:1
Sparta Janowiec Wielkopolski
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
SPN Szamotuły
1:0
Błękitni Owińska
Sparta Janowiec Wielkopolski
1:0
Unia II Wapno
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Nakło
1:0
Błękitni Owińska
SPN Szamotuły
0:0
Nielba Wągrowiec
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia II Wapno
3:3
Czarni Nakło
SPN Szamotuły
3:1
Sparta Janowiec Wielkopolski
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Nielba Wągrowiec
0:1
Czarni Nakło
Unia II Wapno
1:3
SPN Szamotuły

Faza Pucharowa

Mecz o 11. miejsce
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Wapno
0:1
Błękitni Owińska
Mecz o 9. miejsce
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia II Wapno
4:1
MKS Debrzno
Mecz o 7. miejsce
Data Gospodarze Wynik Goście
Jurand Koziegłowy
0:0   k. 5 : 4
Sparta Janowiec Wielkopolski
1/2 Finału
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Potulice
1:1   k. 3 : 2
Czarni Nakło
SPN Szamotuły
0:0   k. 2 : 3
Sokół Damasławek
Mecz o 5. miejsce
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Owińska
0:0   k. 2 : 3
Nielba Wągrowiec
Mecz o 3. miejsce
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Nakło
0:0   k. 4 : 5
SPN Szamotuły
finał
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Damasławek
1:0
Dąb Potulice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij