zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Runda 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Błyskawica Bronisławki
1:4
Arto Trzcianka
Zryw Sypniewo
0:0   k. 4 : 3
Tarnowia Tarnówka
Iskra Krajenka
4:0
Iskra Bądecz
Gryf Zofiowo
8:1
LZS Błękitni Kuźnica Czarnkowska
Sokół Mieścisko
5:1
Zamek Gołańcz
Catering Millenium Złotów
4:2
Jedność Zakrzewo
Amator Klub Wągrowiec
4:2
KS Agrimac Pruśce
Legion Krępsko
0:8
Leśni Zawada
Drawa Krzyż
5:1
Iskra Runowo
ZKS Zelgniewo
5:3
MOSiR Piła
Błyskawica Nieżychowo
3:1
KS Leżenica
Wenus Jędrzejewo
3:0
Huragan Młynkowo
GTS Lipka
2:4
Piast Złotów
Stella Białośliwie
6:6   k. 8 : 7
Iskra Wyszyny
Tarzani Wrzeszczyna
3:4
Korona Siedlisko
LZS Wiatrowo
0:3*
BemaSport
Runda 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Krajenka
3:2
Noteć Dziembowo
Drawa Krzyż
4:4   k. 3 : 5
Noteć Rosko
ZKS Zelgniewo
1:4
Unia Ujście
Błyskawica Nieżychowo
1:4
Orkan Śmiłowo
Sokół Mieścisko
2:0
Sokół Damasławek
Catering Millenium Złotów
0:3
Polonia Jastrowie
Zryw Sypniewo
6:3
Włókniarz Okonek
Stella Białośliwie
3:0*
Polonia Piła
Wenus Jędrzejewo
1:1   k. 4 : 5
Fortuna Wieleń
Arto Trzcianka
1:5
Noteć Czarnków
Korona Siedlisko
3:4
Radwan Lubasz
Leśni Zawada
0:2
Zjednoczeni Kaczory
Gryf Zofiowo
2:6
Orzeł Pęckowo
Piast Złotów
1:8
Pogoń Łobżenica
Amator Klub Wągrowiec
1:10
Unia Wapno
BemaSport
3:3   k. 7 : 6
Nielba II Wągrowiec
Runda 3
Data Gospodarze Wynik Goście
BemaSport
8:0
Sokół Szamocin
Noteć Czarnków
2:0
Fortuna Wieleń
Sokół Mieścisko
0:0   k. 4 : 3
Kłos Budzyń
Zryw Sypniewo
1:5
Sparta Złotów
Orkan Śmiłowo
4:1
Łobzonka Wyrzysk
Stella Białośliwie
7:0
Orzeł Osiek
Radwan Lubasz
9:2
Orzeł Pęckowo
Korona Stróżewo
3:0
Unia Ujście
Iskra Krajenka
0:6
Iskra Szydłowo
Płomień Połajewo
1:9
Nielba Wągrowiec
Polonia Jastrowie
1:4
GLKS Wysoka
Leśnik Margonin
1:3
Wełna Skoki
Pogoń Łobżenica
2:4
Lubuszanin Trzcianka
Zjednoczeni Kaczory
1:2
Polonia Chodzież
Runda 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Radwan Lubasz
2:2   k. 5 : 3
Lubuszanin Trzcianka
Unia Wapno
1:7
Wełna Skoki
Korona Stróżewo
0:6
Nielba Wągrowiec
Sparta Złotów
2:3
Iskra Szydłowo
Stella Białośliwie
4:2
Polonia Chodzież
BemaSport
2:0
Sokół Mieścisko
Noteć Czarnków
0:0   k. 5 : 3
Noteć Rosko
Runda 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Noteć Czarnków
1:4
Wełna Skoki
Stella Białośliwie
2:13
Iskra Szydłowo
Orkan Śmiłowo
10:2
Radwan Lubasz
BemaSport
2:1
Nielba Wągrowiec
Runda 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Orkan Śmiłowo
1:2
Iskra Szydłowo
BemaSport
2:6
Wełna Skoki
Runda 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Iskra Szydłowo
0:1
Wełna Skoki
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij