zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Lech II Poznań
0:0
Sparta Brodnica
Elana Toruń
1:1
Warta Poznań
Polonia Środa Wielkopolska
1:0
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Centra Ostrów Wielkopolski
0:3
Pelikan Niechanowo
Kujawianka Izbica Kujawska
0:4
Start II Warlubie
Sokół Kleczew
2:0
Wda Świecie
KKS Kalisz
1:2
Jarota Hotel Jarocin
Unia Swarzędz
2:1
Nielba Wągrowiec
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Centra Ostrów Wielkopolski
0:7
Sokół Kleczew
Warta Poznań
2:1
Polonia Środa Wielkopolska
Jarota Hotel Jarocin
1:0
Lech II Poznań
Nielba Wągrowiec
3:1
KKS Kalisz
Wda Świecie
0:3
Unia Swarzędz
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
3:1
Kujawianka Izbica Kujawska
Pelikan Niechanowo
3:0
Start II Warlubie
Sparta Brodnica
1:1
Elana Toruń
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Swarzędz
1:3
Centra Ostrów Wielkopolski
Sokół Kleczew
2:0
Pelikan Niechanowo
Start II Warlubie
2:1
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Elana Toruń
0:1
Jarota Hotel Jarocin
Lech II Poznań
4:1
Nielba Wągrowiec
Polonia Środa Wielkopolska
3:0
Sparta Brodnica
Kujawianka Izbica Kujawska
0:4
Warta Poznań
KKS Kalisz
0:1
Wda Świecie
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Centra Ostrów Wielkopolski
1:3
KKS Kalisz
Wda Świecie
0:4
Lech II Poznań
Sparta Brodnica
7:1
Kujawianka Izbica Kujawska
Warta Poznań
2:2
Start II Warlubie
Sokół Kleczew
4:1
Unia Swarzędz
Jarota Hotel Jarocin
2:0
Polonia Środa Wielkopolska
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
0:3
Pelikan Niechanowo
Nielba Wągrowiec
1:0
Elana Toruń
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Lech II Poznań
6:0
Centra Ostrów Wielkopolski
Start II Warlubie
0:2
Sparta Brodnica
Unia Swarzędz
0:0
Pelikan Niechanowo
Polonia Środa Wielkopolska
2:0
Nielba Wągrowiec
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
0:1
Warta Poznań
Kujawianka Izbica Kujawska
2:3
Jarota Hotel Jarocin
Elana Toruń
0:0
Wda Świecie
KKS Kalisz
1:0
Sokół Kleczew
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Nielba Wągrowiec
2:0
Kujawianka Izbica Kujawska
Centra Ostrów Wielkopolski
1:2
Elana Toruń
Unia Swarzędz
2:4
KKS Kalisz
Wda Świecie
2:1
Polonia Środa Wielkopolska
Sparta Brodnica
1:1
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Sokół Kleczew
0:0
Lech II Poznań
Jarota Hotel Jarocin
1:1
Start II Warlubie
Pelikan Niechanowo
1:3
Warta Poznań
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Lech II Poznań
3:0
Unia Swarzędz
Kujawianka Izbica Kujawska
0:2
Wda Świecie
Start II Warlubie
2:2
Nielba Wągrowiec
Polonia Środa Wielkopolska
2:1
Centra Ostrów Wielkopolski
Warta Poznań
5:1
Sparta Brodnica
Jarota Hotel Jarocin
1:0
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
KKS Kalisz
1:1
Pelikan Niechanowo
Elana Toruń
2:1
Sokół Kleczew
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Nielba Wągrowiec
2:1
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Centra Ostrów Wielkopolski
4:0
Kujawianka Izbica Kujawska
Wda Świecie
0:0
Start II Warlubie
Sokół Kleczew
1:1
Polonia Środa Wielkopolska
Jarota Hotel Jarocin
0:0
Warta Poznań
Unia Swarzędz
2:1
Elana Toruń
KKS Kalisz
0:1
Lech II Poznań
Pelikan Niechanowo
0:0
Sparta Brodnica
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Lech II Poznań
2:3
Pelikan Niechanowo
Sparta Brodnica
0:0
Jarota Hotel Jarocin
Kujawianka Izbica Kujawska
1:3
Sokół Kleczew
Start II Warlubie
2:1
Centra Ostrów Wielkopolski
Elana Toruń
1:0
KKS Kalisz
Warta Poznań
3:1
Nielba Wągrowiec
Polonia Środa Wielkopolska
2:2
Unia Swarzędz
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
2:0
Wda Świecie
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Centra Ostrów Wielkopolski
3:2
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Wda Świecie
0:5
Warta Poznań
Sokół Kleczew
2:0
Start II Warlubie
Nielba Wągrowiec
1:1
Sparta Brodnica
Unia Swarzędz
4:0
Kujawianka Izbica Kujawska
KKS Kalisz
0:0
Polonia Środa Wielkopolska
Pelikan Niechanowo
1:4
Jarota Hotel Jarocin
Lech II Poznań
2:1
Elana Toruń
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
0:0
Sokół Kleczew
Sparta Brodnica
0:0
Wda Świecie
Kujawianka Izbica Kujawska
0:0
KKS Kalisz
Elana Toruń
2:3
Pelikan Niechanowo
Warta Poznań
4:1
Centra Ostrów Wielkopolski
Jarota Hotel Jarocin
3:0
Nielba Wągrowiec
Start II Warlubie
2:0
Unia Swarzędz
Polonia Środa Wielkopolska
2:0
Lech II Poznań
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Lech II Poznań
7:1
Kujawianka Izbica Kujawska
Centra Ostrów Wielkopolski
2:0
Sparta Brodnica
Sokół Kleczew
4:2
Warta Poznań
Wda Świecie
1:1
Jarota Hotel Jarocin
Unia Swarzędz
1:1
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Pelikan Niechanowo
5:2
Nielba Wągrowiec
KKS Kalisz
0:2
Start II Warlubie
Elana Toruń
3:2
Polonia Środa Wielkopolska
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
2:4
KKS Kalisz
Sparta Brodnica
0:2
Sokół Kleczew
Kujawianka Izbica Kujawska
2:1
Elana Toruń
Warta Poznań
1:1
Unia Swarzędz
Jarota Hotel Jarocin
2:1
Centra Ostrów Wielkopolski
Start II Warlubie
0:0
Lech II Poznań
Nielba Wągrowiec
1:2
Wda Świecie
Polonia Środa Wielkopolska
0:2
Pelikan Niechanowo
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
KKS Kalisz
1:1
Warta Poznań
Centra Ostrów Wielkopolski
0:2
Nielba Wągrowiec
Polonia Środa Wielkopolska
2:1
Kujawianka Izbica Kujawska
Lech II Poznań
2:2
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Sokół Kleczew
2:0
Jarota Hotel Jarocin
Elana Toruń
3:3
Start II Warlubie
Unia Swarzędz
2:0
Sparta Brodnica
Pelikan Niechanowo
0:1
Wda Świecie
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Brodnica
1:2
KKS Kalisz
Kujawianka Izbica Kujawska
1:2
Pelikan Niechanowo
Start II Warlubie
3:2
Polonia Środa Wielkopolska
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
0:2
Elana Toruń
Jarota Hotel Jarocin
5:0
Unia Swarzędz
Wda Świecie
4:2
Centra Ostrów Wielkopolski
Nielba Wągrowiec
1:1
Sokół Kleczew
Lech II Poznań
0:1
Warta Poznań
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Brodnica
1:4
Lech II Poznań
Start II Warlubie
7:0
Kujawianka Izbica Kujawska
Jarota Hotel Jarocin
1:0
KKS Kalisz
Wda Świecie
1:1
Sokół Kleczew
Warta Poznań
2:1
Elana Toruń
Nielba Wągrowiec
1:2
Unia Swarzędz
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
2:5
Polonia Środa Wielkopolska
Pelikan Niechanowo
3:0
Centra Ostrów Wielkopolski
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Lech II Poznań
2:1
Jarota Hotel Jarocin
Elana Toruń
2:0
Sparta Brodnica
Kujawianka Izbica Kujawska
0:3
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Start II Warlubie
0:3
Pelikan Niechanowo
Polonia Środa Wielkopolska
1:0
Warta Poznań
KKS Kalisz
4:1
Nielba Wągrowiec
Sokół Kleczew
2:2
Centra Ostrów Wielkopolski
Unia Swarzędz
0:5
Wda Świecie
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Centra Ostrów Wielkopolski
2:0
Unia Swarzędz
Wda Świecie
3:1
KKS Kalisz
Sparta Brodnica
0:0
Polonia Środa Wielkopolska
Warta Poznań
1:0
Kujawianka Izbica Kujawska
Jarota Hotel Jarocin
1:2
Elana Toruń
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
1:0
Start II Warlubie
Nielba Wągrowiec
0:3
Lech II Poznań
Pelikan Niechanowo
2:2
Sokół Kleczew
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Elana Toruń
4:0
Nielba Wągrowiec
Start II Warlubie
1:2
Warta Poznań
Unia Swarzędz
1:4
Sokół Kleczew
KKS Kalisz
1:1
Centra Ostrów Wielkopolski
Kujawianka Izbica Kujawska
0:1
Sparta Brodnica
Polonia Środa Wielkopolska
1:0
Jarota Hotel Jarocin
Pelikan Niechanowo
2:0
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Lech II Poznań
2:1
Wda Świecie
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Centra Ostrów Wielkopolski
1:3
Lech II Poznań
Wda Świecie
2:0
Elana Toruń
Sparta Brodnica
1:0
Start II Warlubie
Nielba Wągrowiec
0:2
Polonia Środa Wielkopolska
Warta Poznań
2:0
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Jarota Hotel Jarocin
2:2
Kujawianka Izbica Kujawska
Sokół Kleczew
1:2
KKS Kalisz
Pelikan Niechanowo
3:0
Unia Swarzędz
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Lech II Poznań
3:1
Sokół Kleczew
Elana Toruń
2:3
Centra Ostrów Wielkopolski
KKS Kalisz
2:0
Unia Swarzędz
Kujawianka Izbica Kujawska
1:2
Nielba Wągrowiec
Warta Poznań
0:1
Pelikan Niechanowo
Start II Warlubie
1:1
Jarota Hotel Jarocin
Polonia Środa Wielkopolska
3:0
Wda Świecie
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
3:1
Sparta Brodnica
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Wda Świecie
2:1
Kujawianka Izbica Kujawska
Sparta Brodnica
0:3
Warta Poznań
Nielba Wągrowiec
1:4
Start II Warlubie
Unia Swarzędz
1:1
Lech II Poznań
Centra Ostrów Wielkopolski
0:1
Polonia Środa Wielkopolska
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
2:2
Jarota Hotel Jarocin
Sokół Kleczew
2:3
Elana Toruń
Pelikan Niechanowo
1:2
KKS Kalisz
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Lech II Poznań
7:0
KKS Kalisz
Elana Toruń
5:2
Unia Swarzędz
Sparta Brodnica
0:3
Pelikan Niechanowo
Warta Poznań
1:0
Jarota Hotel Jarocin
Start II Warlubie
0:1
Wda Świecie
Polonia Środa Wielkopolska
0:1
Sokół Kleczew
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
4:0
Nielba Wągrowiec
Kujawianka Izbica Kujawska
2:4
Centra Ostrów Wielkopolski
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Wda Świecie
0:2
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Nielba Wągrowiec
1:1
Warta Poznań
Unia Swarzędz
1:1
Polonia Środa Wielkopolska
Centra Ostrów Wielkopolski
1:1
Start II Warlubie
KKS Kalisz
2:1
Elana Toruń
Sokół Kleczew
1:2
Kujawianka Izbica Kujawska
Jarota Hotel Jarocin
2:1
Sparta Brodnica
Pelikan Niechanowo
1:1
Lech II Poznań
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
2:0
Centra Ostrów Wielkopolski
Sparta Brodnica
2:2
Nielba Wągrowiec
Jarota Hotel Jarocin
1:2
Pelikan Niechanowo
Elana Toruń
0:0
Lech II Poznań
Start II Warlubie
0:2
Sokół Kleczew
Polonia Środa Wielkopolska
2:0
KKS Kalisz
Kujawianka Izbica Kujawska
1:1
Unia Swarzędz
Warta Poznań
2:1
Wda Świecie
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Swarzędz
2:1
Start II Warlubie
Lech II Poznań
0:0
Polonia Środa Wielkopolska
Nielba Wągrowiec
0:3
Jarota Hotel Jarocin
Centra Ostrów Wielkopolski
0:3
Warta Poznań
Wda Świecie
2:2
Sparta Brodnica
KKS Kalisz
3:1
Kujawianka Izbica Kujawska
Sokół Kleczew
2:0
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Pelikan Niechanowo
1:0
Elana Toruń
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Nielba Wągrowiec
0:1
Pelikan Niechanowo
Polonia Środa Wielkopolska
2:0
Elana Toruń
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
0:4
Unia Swarzędz
Sparta Brodnica
1:2
Centra Ostrów Wielkopolski
Kujawianka Izbica Kujawska
1:3
Lech II Poznań
Warta Poznań
2:0
Sokół Kleczew
Jarota Hotel Jarocin
0:1
Wda Świecie
Start II Warlubie
2:0
KKS Kalisz
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Lech II Poznań
5:0
Start II Warlubie
Unia Swarzędz
1:0
Warta Poznań
Centra Ostrów Wielkopolski
1:5
Jarota Hotel Jarocin
Wda Świecie
3:1
Nielba Wągrowiec
KKS Kalisz
3:1
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Elana Toruń
6:3
Kujawianka Izbica Kujawska
Sokół Kleczew
7:0
Sparta Brodnica
Pelikan Niechanowo
3:2
Polonia Środa Wielkopolska
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Nielba Wągrowiec
1:2
Centra Ostrów Wielkopolski
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
0:1
Lech II Poznań
Wda Świecie
2:1
Pelikan Niechanowo
Sparta Brodnica
1:2
Unia Swarzędz
Kujawianka Izbica Kujawska
2:1
Polonia Środa Wielkopolska
Warta Poznań
0:0
KKS Kalisz
Jarota Hotel Jarocin
1:1
Sokół Kleczew
Start II Warlubie
0:3
Elana Toruń
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Centra Ostrów Wielkopolski
0:0
Wda Świecie
KKS Kalisz
3:1
Sparta Brodnica
Elana Toruń
2:1
Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski
Warta Poznań
3:3
Lech II Poznań
Sokół Kleczew
5:2
Nielba Wągrowiec
Unia Swarzędz
1:1
Jarota Hotel Jarocin
Polonia Środa Wielkopolska
3:0
Start II Warlubie
Pelikan Niechanowo
6:0
Kujawianka Izbica Kujawska
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij